Menzes-vlozky

jankaaaaaaaa

aj mne to vadi, ze su parfumovane. inac su uplen super
este su fajn take bela ci ako sa volaju.. tiez take lacne v Bale ich predavaju vacsinou. nemam rada always, lebo su strasne tvrde a umele, libress a ria maju slabe kridelka a trhaju sa

rontgen

aj priatelka pouziva naturelly, len sa minule stazovala, ze by ich mohli vraj farebne rozlisovat. alwaysky jej viem kupit aj ja, ale tie naturelly su vsetky zelene.

Pepsik98

Podla mna su najlepsie NATURELLA ULTRA KLASIK,su tenke ale este ani raz sa mi nestalo ze by mi pretiekli. SU pohodlne a ani necitite ze ich mate. A aj pekne vonaju. A niesu ani velmi drahe stoja okolo 1,50. A s Always nemam dobre skusenosti, umela siertka mi nerobi dobre, a su aj velmi drahe ako tu bolo spominane. takze jednoznacne NATURELLA :)

jaruska_17

tak naturelly su tiez tenucke take vlasne necitis ich ja striedam ria naturella ale naturelly maju kradsie kridelka...tie libresse nepoznam tak nwm ale ak always tak sensitive!!!

palomino

Mne sa alwaysky este nikdy nikam neprilepili:) Niektore zeny dokonca hovoria, ze sa im to kvoli alwayskam zapari...Tiez sa mi to nestalo. Tie naturelly su tiez take supertenke a save ako alwaysky? Lebo ja nepoznam ziadne ine vlozky, tak tenucke, Libresse su popri nich hrubizne. Aj intimky mam od always, su supertenke, manzel ani netusi, ze mam intimku, aj ked ma obchytkava:) Co sa pri inych intimkach povedat neda, ani jedny nie su tak tenke, vsetky vyduvaju a su citit, ze tam su.

jaruska_17

vravi sa kolko ludi tolko chuti...ale ja alwaysky nemozem tie co maju tu umelu sietku na vrchu mne sa to prilepi tam dole a pali ma to tam a svrbi....pouzivala osm aj naturelly aj tie sa mi pacili ale always ja nemozem...ale je to na kazdej zene aku znacka jej najviac vyhovuje

palomino

Vyskusala som vsetky, uz roky pouzivam always. Maju patent na ten savy material vlozky, co nema nikto iny. Povrch ostava suchy a zaroven su tenulinke a s kridelkami. Bez kridelok nepouzivam. Pouzivam tri velkosti - oranzove na noc, zlte v posledny den menzes a zelene pocas dna. Kupujem ich vo velkom baleni v obchode podobnom ako nase Metro.