pomoc escapelle

Príspevok v téme: pomoc escapelle
gabika_zilina

Ahojte vcera som bola s priatelom a obaja sme mali na to chut nemali sme vsak kondom...Nejako sa to zacalo a...bol vomne asi par sekund a rychlo ho vytiahol lebo mal divny pocit ze sa nieco stalo...nespravil sa ale vraj nejaka kvapocka z neho vysla...Mohlo sa nieco stat?Este v noci som si bola kupit tabletku...Prosim povedzte ze sa nic nemohlo stat...A ma niekto skusenosti s tymi tabletkami po?pokazi mi to cyklus? Diky moc...Inak ak by sa niekto rozhorcoval mam 19 a ano viem ze to nebolo rozumne...

jajuska11

ahojte, no ja mam tiez skusenost s tabletkou, dokonca som si dala jeden mesiac jednu a druhy druhu. teraz neviem, ako to dostanem. dala som si ju 14 aprila, a normalnu menstruaciu mam dostat 1.5., no ale po tabletke som zacala na piaty den krvacat. teraz neviem, ci tu menstruaciu 1.5. dostanem, alebo az o 28 dni od tej, co som dostala po tabletke?? suns, ty si mala ako rozhadany cyklus?? ako ti prisla mentruacia po tabletke??tiez na piaty den a ta dalsia kedy???

gabika_zilina

tabletka bola len jedna...aaaa dakujem vam baby potrebujem vazne pocut ze setko bude ok lebo sama sa strasujem a viem ze mi to neprospeje...

vecernica

Na 90 percent bud kludna .Nic sice nie je na 100 percent ale to mas ako v zivote.Ak budes nervozna tak ti este budu meskat kramy.Tabletku si daj aj dalsi den.Menstruaciu ti to moze rozhadzat.Moze sa ti posunut o par dni.Hlavne sa neboj

gabika_zilina

VAzne? dik moc...potrebujem takto ukludnit lebo ja si sama robim strasne nervy a pritom si myslim ze sa nemohlo nic stat...bojim sa ze som mala akurat asi ovulaciu...neviem bozeeee neviem!!!len som nervozna...ale ok nic sa nestalo...

suns

klud Gabii.. mne sa stalo to iste... vobec sa vo mne nespravil, ale pre istotu som si tu tabletku dala! a vsetko v pohodicke (klop klop) .. takze sa neboj! cyklus ok, mozno trosku rozhadzany.. ale lepsie ako miminko:) tiez mam 19 .. necit sa vinna, asi to raz treba zazit a poucit sa.. drz sa:) pa