Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

make up maybelline affinitone

Blondula

maruska....tak to mas pravdu ! jak si niekto nieco take namaze na celu tvar ?? :DDD je to este aj vodeodolny makeup,takze tvar ani dychat nemoze !! :D

1. ella

Máš pravdu, receptúra sa určite za roky nezmenila, ale kúpim si ho na prekrytie malých nedostatkov a po zaschnutí si naň dám Affinitone, lebo doteraz som tak robila s Acnecolorom a ten je dosť tmavý alebo potom veľmi svetlý a myslím, že mi ho už ani na liečbu akné netreba, len prekryť sem-tam nejaké nečistoty hustejším krémom.

maruska123

dermacol cover je maska medzi maskami,..je to tak neuveritelny husty make-up, ze fuj...tvar je strasne umela po nom, je vidiet ze mate na sebe kilo make-upu, aj ked si ho date trochu, je strasne kryci, uplne neprirodzeny, no proste otras

ked uz tak sa to da pouzivat miesto korektoru, to hej, ale na cely ksicht si to dat-no nechcem vidiet tie pohlady okoloiducich

1. ella

Affinitone mám číslo 24, ten nie je do ružova, ale pekne do béžova, celkom som s ním spokojná, no práve zajtra idem do drogerky hľadať Dermacol MAKE-UP COVER, to je ten prvý klasický, ktorý bol, má veľa odtieňov, zoberiem si č. 210, 211 alebo 221,je vodeodolný a aj na celé telo, ak bude bude treba zakryť malé nedostatky a hlavne - je celkom fajn cena okolo 4 eurá.
www.dermacol.sk

lochness

ja som si ho nedavno kupila lebo bol v DM knizke za polovicu, tak ze skusim, podla mna je celkom fajn, nezvyknem si davat vela makeupu takze mozno preto mne vobec nepripada ze robi masku, je dost tekuty a dobre sa rozotiera, vyzera prirodzene a celkom dobre kryje (lokalne pouzivam korektor takze mi staci stredne kryci makeup), pekne rozjasni tvar, ja som zatial spokojna... sem tam mi zvyrazni supinky na tvari ak si nedam pod neho krem ale celkovo je na moju zmiesanu plet celkom dobry

jankaaaaaaaaa

pre mna to bol jeden z najhorsich makeupov ake som mala. usadzal sa vo vraskach a v poroch, robili sa z neho supinky, uplne zaschol na tvari a bol sstrasne neprirodzeny

Simi333

Ja mam na tvary hlavne okolo ust , brady drobne zacervenane vyrazky a v pohodicke zakryje ) použivam aj korektor na prekrytie nedostatkov). Mám problematickejsiu plet a skor mastneho typu a po tomto makeupu sa mi zda byt plet lepsia. Ked sa lesknes stači použiť obrusok , jemne popritlačat a nadbytocny maz sa vstrebe do servitky . Alebo pouziť na fixovanie puder , jemne potlapkat po tvary a ziskate tým matny vzhlad pleti :-)

Wolley

tak podľa mňa taký lepší priemer :) celkom ok ,ale mne nevyhovoval v odtienoch , pre mna velmi svetlé , po natretí na pleť sa mi zdalo akokeby mi vysušoval pokožku ale inač dobré kryje ,super sa roztiera a tak ma svoje klady aj zápory :)

ewelin28

no ja mám s týmto make upom nie veľmi dobré skúsenosti..po 2 hodinách som sa po ňom leskla..ako keby som si tvár olejom natrela...ale na normálnu a suchú pokožku môže byť fajn..a myslím si že celkom dobre kryje....
ja už som prešla na značku burjois....make up "flower perfection" je úžasný :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

make up maybelline affinitone - Fórum - ZDRAVIE.sk