moja mama...pomoooooooooooooc

sunn

no to by som si nechcela zazit - prijde mi to az zvratené, to kde tvoja mama rozum potratila?chce to cas ja by som aj odpustila ale mala by som to na ociach vzdy ako by som ju uvidela takze moja rada - chod ku priatelke na cas ale si najdi robotku niekde mimo mesta - vzdy sa najde sposob ako sa stratit na cas z domu ..

názor

Povedz svojej mame: Nikdy neublíž osobe, ktorú miluješ, lebo milujúce srdce odpúšťa, ale NIKDY nezabúda....

hermadegilda

ewka dakujem....a nie len tebe ale vsetkym normalnym radam..... a vy dvaja "experti"....sombrero je to tvoj nazor ale dik za radu.... a tasunko? bodaj by sa ti zena valala s kym pride.... ved od rozkose aj pes zbesnie

tasunko

Presne to vystihol sombrero a dodam,ze si mlada na vazny vztah! Alebo skor nezrela.Aj ti poviem preco. Keby ti niekto povedal ach--skoda reci to uz aky je clovek ked vlastnej dcere prebere frajera? Pocul som ,ze od rozkose sa aj pes zbesnie

evicqua

sombrero: ty si super, naco sa vobec vyjadrujes?

ja suhlasim s nashirou, mala by si ist na cas prec, jast si job niekde v zahranici, odpustenie je sice super vec, ale nejaky cas to potrva, kym sa na matku normalne pozries..mozno uz nikdy...zmena prostredia a nejaky cas odlucenia by ti mozno prospel...treba sa nejak zamestnat, aby si stale nerozmysal nad tym istym dokola...

a tieto super rady a pripomienky od expertov ako sombrero si nevsimaj...

moniqa87

to si terda zazila nieco strasne...
ja na tvojom mieste by som teraz nesla domov pekne dlhu dobu... a asi by som sa jej aj dost vyhybala...
ako matka by to nemala nikdy spravit... to pre mna nie je matka ak nieco take dokaze, je to zvratene...
nuz, ja by som s nou na tvojom miesnte uz asi nikdy uplne normalne neprehovorila... neviem...

nashira

Odpustit.........ano ,ale aj tak asi nezabudnes .Co znamena odpustit....znamena to povedat mame odpustam ti/hovorim si v duchu boze,boze ....strasne/,znamena to nespominat to viac.Odpustenie clovek dokazuje sam sebe kazdy den .Tak ti prajem ,aby si dokazala odpustit a vytrvat v tom nebude to lahke....I ked myslim na tebe odkedy som to citala a stale som pohorsena.Tak .pa

sombrero

Ty si starsia,tvoja mama je starsia je to in" Tak potom co? Ved vas vztah bol moderny,necuduj sa. Vztah by mal byt staromodny.

salamandraskvrnita

priatela by som odkopla a matke by som sa snazila cim viac odpustit, taketo vztahy ublizuju totiz obom stranam,