Príšerné točenie sa hlavy z krčnej chrbtice

pišta

"Oprite" sa kus do toho, ale nevycitajte si, co sa nepodari, tešte sa z toho, co vyjde :))
Tak o 4 tyzdne!
Drzim prsty :)))

janík

silvias-hleny sa dajú odstrániť preliečením sleziny a pľúc.Jedno sa posilňuje a druhé tlmí-to je akupunktúra

pišta

Miksi, Slivia, ale aj ostatni :),
ak mate chut skusit navod napisany nizsie, mozeme sa tu o 3-4 tyzdne "stretnut" a podebatit o vysledkoch.
Co poviete, taky maly (pozitivny) pokus, hm ? :))
(ostatna debata pokracuje dalej podla zaujmu)

pišta

Ahoj, Silvia :)
Chlieb, sladkosti, sú prakticky z bielej múky. Tá je väčšinou cca 95% zo pšenice, pšenica obsahuje glutén a ten nám dosť vadí. Najmä zanáša tenké črevo, ktoré potom zle basorbuje potravu.
Zemiaky, ryža, sladkosti ale najmä chlieb, to je škrob, s ktorým má organizmus trápenie. Všeobecne, ale najmä vtedy, keď je ho viac a so smaženými tukmi (napr. zemiakové lupienky, krekry, pečené buchty!...). V tvojom prípade vlastne po celý deň prijímaš veľa škrobu a gluténu. Ale taká je strava takmer všetkých ľudí.
Preto si myslím, že vynechanie alebo obmedzenie týchto potravín (max 2x denne, ale koláčiky tak 1x týždenne) by to malo doniesť citeľnú úľavu v hlienoch.
Nie je to celkom ľahké. Ale ako sa dá zvyknúť, dá sa aj odvyknúť. Výsledok však je citeľný už po niekoľkých týždňoch. (ja sám som trpel hlienmi, no, hádam aj 20 rokov, bolo to príšerné : (( Ale už nie je.: )
Každý, takmer každý sa môže zbaviť hlienov.
Ten pocit bez nich stojí za pokus. Čo povieš ? : ))

annna

Podobný problem som mala pred styroma rokmi, silne zavrate, bolest hlavy, slabost, nevolnost, unava... na pricine bola krcna chrbtica, stitna zlaza (na tu beriem lieky stale), ale na tie zavrate mi Torecan pomohol iba trochu, ale potom ked som uz bola zufala a zmenila neurologa predpisal mi lieky MICROSER a kvapky ERSILAN a tie mi velmi pomohli. Bol to super pocit. Teraz uz tie zavrate mavam iba obcas ked som velmi vycerpana a vystresovana, ale dam si tabletu MICROSER lahnem si, hlavu si dam vyssie, najlepsie je ked sa mi podari zaspat a ukludnit sa a celkom rychlo to prejde. Neviem mozno to suvisi aj so stitnou zlazou, jedno s druhym ... ale mne to takto pomaha aj ked teraz nastastie je to velmi zriedkavo.

silvias

Vieš MIKSI ja to mám len asi 1.mesiac tie závraty predtým som ich mala asi pred 4.rokmi také hrozné závraty,bola som si dať odblokovať krčnú chrbticu to mi pomohlo a teraz zasa to mám.Okrem masáži je dobré prechádzky na čerstvom vzducu a ked nepomáha nič tak aj čípky sú na točenie hlavy.Treba ísť na neurológiu si ísť dať predpísať volajú sa TOREKAN.Ale mne ani to nepomáha.