Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

napustenie mihalnic-ako sa to robi?

anjelik

No ja som bola pred chvilou na to ale poviem vam ze si to uz asi ani nedam... trosku to stipkalo ale to bolo este celkom dobre len myslela som si ze konecny vysledok bude lepsi!Nebolo mi to vobec vidiet tak aj tak pouzivam nadalej spiralu...

barbinka

presne tak. mňa to ale aj poriadne vyštípalo. dala som si to len raz a už nikdy viac. a vôbec sa mi to nepáčilo.

Dr jajboli

No ja som si dávala viackrát farbiť u kozmetičky a veru žiadnu zmenu som si nevšimla, len prievan v peňaženke, aj keď to nestojí veľa(asi 60 sk alebo už ani neviem koľko). Bolo vidieť asi dva dni. Špirála je oveľa lepšia!!! A na Maybelline nemá ani jedna je to asi najlepšia značka a cenovo dostupná. V akcii je aj za 189,- Sk. Nuž a tá s ohnutým štetcom je špička.

usiko

prides ku kozmeticke, odlici ta, pod mihalnice ti da tampony, natrie ti mihalnice farbou, tampony da aj na mihalnice a ta so zatvorenymi ocami vydrzis asi 15 minut, potom ti tampony da dolu, oplachce oci a mihalnice a ides domov zmurkajuc a cokolvek robiac s ocami, neboj...ale spirala vyzera na mihalniciach lepsie...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

napustenie mihalnic-ako sa to robi? - Fórum - ZDRAVIE.sk