Velka bolest prsnikov - PMS

wwww

Ukrutne to boli, ked lezim je to neznesitelne, tak strasne to este nebolo, vcera ma pol dna bolel vajecnik a v noci prisli na rad tie prsia, pojdem na gyndu, co povie na to lekar, ja ale nezijem na Slovensku a citala som nieco o mastogynon, ci ako sa to vola, nejaky pripravok prave na bolet prsnikov pocas pms. Dufam, ze aj tu take cosi kupim.
qiu, hak som brala (od Regulon cez Triregol cez Logest cez Implanon po Minesse), ked som mala 19-23 rokov, uz to brat nechcem. Problemy som nemala okrem vyrazok na brade a ja som v zivote ani predtym ani potom vyrazky nebrala, ale hormony uz nechcem, ani svojej dcere by som to neodporucila. Mykozy som mavala aj mavam, chut na sex mam vzdy rovnaku (velku:)Teraz mam 26.

wwww

Ukrutne to boli, ked lezim je to neznesitelne, tak strasne to este nebolo, vcera ma pol dna bolel vajecnik a v noci prisli na rad tie prsia, pojdem na gyndu, co povie na to lekar, ja ale nezijem na Slovensku a citala som nieco o mastogynon, ci ako sa to vola, nejaky pripravok prave na bolet prsnikov pocas pms. Dufam, ze aj tu take cosi kupim.
qiu, hak som brala (od Regulon cez Triregol cez Logest cez Implanon po Minesse), ked som mala 19-23 rokov, uz to brat nechcem. Teraz mam 26.

wwww

Ukrutne to boli, ked lezim je to neznesitelne, tak strasne to este nebolo, vcera ma pol dna bolel vajecnik a v noci prisli na rad tie prsia, pojdem na gyndu, co povie na to lekar, ja ale nezijem na Slovensku a citala som nieco o mastogynon, ci ako sa to vola, nejaky pripravok prave na bolet prsnikov pocas pms. Dufam, ze aj tu take cosi kupim.
qiu, hak som brala, ked som mala 19-23 rokov, uz to brat nechcem. Teraz mam 26.

usiko

wwwwww, mna prave teraz bolia tiez a ja to v pohode vytrpim. je pravda, ze pri HAK ma boleli menej ale za tie negativa HAK to nestalo-ziadna chut na sex, caste mykozy, podrazdenost aneviem co este...odkedy neberiem HAK, citim sa cisto, lepsie, ale pms je riadny....