Pomozte... moze to byt vazne... dusenie

Príspevok v téme: Pomozte... moze to byt vazne... dusenie
ni....

ahojte hh od malicke nemam rada mlieko vobec ho nepijem ... (ani raz som nemala zlomenu kost klop klop)... ale chcem sa opytat ze strasne ja nelubim syri!! a hlavne ako su parenica a korbace vobec mi to nechutii a hnusi sa mi to ale cem sa opytat ze ked skusim ten korbac a ked si ho dam do ust hoci malilinkati kusticok tak ako keby.... mam pocit ako keby mi niketo stlacil pluca tazko sa mi dycha....ako keby volaky tlak na pluca a nemozem to rozdychat.. mozem byt na nieco alergicka alebo to mam sugerovane...??

Dr jajboli

keď k niečomu cítiš odpor, nejedz na silu. ANi ja nemám rada mlieko, a asi by som sa povracala, keby som ho musela vypiť. Je to sugescia, myslím si. ALe vyskúšaj kakao, oslaď ho a s nejakou vianočkou, namáčaj si, lebo nejaké mliečne výrobky za to treba jesť. A bryndzu ľúbiš? Teraz je už fajná-májová. Urob si pomázánky rôzne a nakoniec zistíš, že tie syry ani nie sú zlé. Fajná je aj pomazánka: Bambino syr v črievku rozmiešaš s roztlačeným cesnakom a je to hotové alebo šmyrkas(bryndza maslo, cibuľka, trochu červ.ml.papriky, alebo miesto cibuľky pažítka) Ale ak aj od toho ťa dusí, možno máš aj alergiu, čo pochybujem, Tak dobrú chuť a neboj sa!