Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

len ladová voda na pokožku...čítajte a píšte:))

Príspevok v téme: len ladová voda na pokožku...čítajte a píšte:))
.....

chcem sa spýtať..kto sa umýva len ladovoou vodou rano a vecer aj sprchuje cem to vyskusat že vraj to pomaha aj na akne aj na plet a vsetko....piiste kto si umýva pleť len rano a vecer ladovou vodou...alebo teplou..LEbo za starých čias šla len studena voda a naše prababičky sa umývali len vodou žiadne pripravky neboli a nemali vobec aknee....pííšTe náázoRY...

catres

Na akné pomáha striedanie teplej a studenej vody. Ale veľa to nespravý keď k tomu nepoužiješ nejaké koz. prípravky.

simaa26

ja to tak robim ze rano si umyjem tvar studenou vodou a potom az vecer ked sa sprchujem a dam si na nu krem.myslim ze je to dobre nemam nejak akne ani tak ale dobre je dat si pletovu masku,pletovu vodu alebo ine vylepsenia a kremy

ty vodnik

Vsak vyskusaj, uvidis. Mat tvoje problemy, co si myslis, ze si jediny na svete, co ma problemy s pletou? Sa uvedom a prestan sa pytat dokola to iste.

...

ved hej ale chcel by som sa aj teplou vodou a tak...ale že vraj tepLa voda tvori tie bakterie ked je voda z bojlera zohriata tak že snej sa tvori aj akne! .. som počul tak preto si nikdy tvar nesprchujem teplou vodou...ale zase niekto vraví že tepla voda pomáha na zregenerovanie pokožky ze sa skorej zahoja flaky po akne a podkozne akne rýchlejsie zmizne tak neviem poradte ake mate skusenosti :-P ... či njeje lepšie sa osprchovat alebo okupať v teplej vode aj tvar v horucej vode riadne vymocit a potom na koniec studenou spsrchou sa osprchovat aj tvár ....poradte???????????????????

obycajna voda

sak ked ti vyhovuje obycajna voda, teda ked sa ti zda ze ti pomaha, tak nic ine nepouzivaj,len tu vodu. kazdemu vyhovuje nieco ine a tak sa podla toho zariad a uz prosim nezakladaj nove temy

....

ale ked by sa mala osetrovat no...ale ja som ju osetroval a staral sa o nu....lenže skusil som len vodou cistou a nic nove sa nerobi a plet mam ovela krajsiu..tak to necháápem :D..porate :D

Adulka

Určite sa treba o pleť starať aj inak, voda nestačí. Dnes je iná doba. Niesme v dobe,keď sa ludia umývali v potoku, lebo vtedy kúpeľne neexistovali :-D

shagya

no..ahoj ...vsetci vieme kto sa zasa ozyva cize to tu nebudem rozoberat ale som rada ze si konecne skonkretizoval otazku...moj nazor je ten ze si nemysli ze by len ladova voda pomohla..plet treba aj in ak osetrovat a zbavovat mastnoty...mozno sa mylim, mozno nie...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

len ladová voda na pokožku...čítajte a píšte:)) - Fórum - ZDRAVIE.sk