Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

rozsirene cievky na tvari-co pomaha na to aby sa stencili...

krasotinka

no je fakt ze je to uz navzdy..ja s tym bojujem cely zivot, hoci na nohach. bola som u plast. chirurga na sklerotizaciu.. a robi nieco podobne aj na tvari...to akoby vytiahne krv z odumeretej cievky aby sa stala viditelnou... stoji to cca. 20 e

amanda23

a cievky sa casto objavia po porode, ja som ich dovtedy nemala, odvtedy sem tam na nose, moja mamina ma od porodu hrozne cele stehna, nastastie mna to obislo...

amanda23

preboha, to so su za rady, ladove kocky na cievky? to nech ta ani nenapadne. cievky prave vznikaju prudkymi zmenami teplot na kozi, zo zimy do tepla a naopak, treba sa vyhybat pikantnym jedlam, su nato kremy v lekarnach, skus napr. la roche liecebnu kozmetiku, v lekarni ti poradia krem dobry a ked to mas moc, uplne ta toho zbavi laser, je to drahsie, alebo lacnejsia forma, ak mas len sem tam cosi je vypalovanie takou ihlou, mne to robila kozmeticka a potom som si to 3 dni nesmela umyvat, len praskovat detskym zasypom, ale mam ich prec.

RNG

Na posilnenie a spruznenie cievok si treba cievy cistit(lecitin, lipaza) spruznvat antioxidantami(vitamin C, E Bioflavonoidy, polyfenoly, anto a proantokyanidy atd) a pripadne presunut zabudovany vapnik(kalcifikacia) do kosti pomocou vitaminu K-2 a D-3. Vyrabaju aj kremy s obsahom vitaminu K, ale ten si moze dat do akychkolvek kremov hocikto z doplnkov.

katuska231

Ja som absolovala zakrok pomocou pristroja intenzivne pulzne svetlo v kozmetickom studiu Lumi v Nitre a moje cievky na tvari a nohach sa podarilo odstranit, zakrok je bezbolestny, rychly a vysledok viditelny a trvaly, odporucam :)

farmaceutka

Uz vzniknute cievky treba odstranit laserom a potom pouzivat pletove kremy pomahajuce predchadzaniu ich dalsieho vzniku. Existuju rozne znacky, najlepsie obratit sa na lekaren, poskytuju aj vzorky. Sklon k vyraznym cievkam je celozivotny, preto sa stav da len udrziavat, ale neda sa hovorit o uplnom vylieceni.

delphia

kuperozou trpi velmi vela zien v nasej zemepisnej sirke. ak su uz viditelne, tak sa daju odstranit laserom. nezabudajte na prevenciu: specialne pripravky na citlivu a kuperoznu plet s latkami na posilnenie steny ciev

kenza

Niektori ludia maju tendenciu k cervenym cievkam.. pokial to mas tak, tak budes mat s tym problem asi do konca zivota:-/ Mne raz praskla jedna pri nosa a bola som u kozmeticky s tym a ta mi to laserom odstranila.. A teraz tam nemam absolutne nic. Urcite by som odporucila ist s tym ku odbornikovi.. Ja chodim do MEDISKIN(v BA), pani dr. Hasova. Je skvela:)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

rozsirene cievky na tvari-co pomaha na to aby sa stencili... - Fórum - ZDRAVIE.sk