Handricky, topanocky a tasticky:)

Príspevok v téme: Handricky, topanocky a tasticky:)
splyn s davom

Viem, ze toto je portal o zdravi, ale tu by sme mohli kecat o mode. Dlhe roky som mala jeden styl a kaslala som na modu. Teraz ma tam zas cosi taha. Budem rada, ak napisete svoj nazor na modu, ci uz terajsiu alebo minulu. A hlavne co leti a ako to kombinovat:) Tak napriklad, dnes som bola v obuvi a mali tolko topanok, ze som si nemohla vybrat. Este letia balerinky? Mali tam vela boticiek na opatkoch, ale to ja nemusim:)

splyn s davom

Dnes som sla do obchodu a predstavte si,ze nemali ani jedno tricko cervene. Iba same fialove, zelene a tak. Bola som strasne sklamana,lebo to je moja oblubena farba.A je mi jedno,ze neni mozno az tak v mode.Ja ju chcem a chcem a chcem!:-P

sedmikraska

tak ja napriklad popisem co mam dnes: modre nohavice trochu do zvona s tenkymi cervenymi a zltymi pasikmi, zelene tricko na ktore som si nazehlila medvedika a pleteny svetrik na zips co hra vsetkymi farbami a hnede ROXY tenisky

splyn s davom

Mne sa tie na viazanie okolo nohy velmi pacia, ale zial ja si ich nemozem dovolit. Zda sa mi, ze mam prilis tucne lytka. No nie tucne, ale take hrubsie, lebo som niekedy pravidelne behavala a vtedy mi trochu zhrubli.
Ja milujem tiez cervenu. Je to skvela farba, ku ktorej sa hodi vela inych farieb. Preto ju mam rada. A tiez ciernu, hnedu, fialovu.... V poslednej dobe mam rada take zvlastne kombinacie farieb. Take viac menej extravagantne.

bobrik22

Ahoojtee, no mne sa tiez velmi pacia farby ako cervena, tyrkysova, zelena, fialova...bude to asi tym,ze mam teraz tmavsie vlasy,tak to tak pekne vynikne. Ked som bola blondata, pacili sa mi pastelove farby, teraz sa mi zda,ze mi nepristanu. Obliekam si to, co sa mi paci a nemusi to byt prave in. V poslednej dobe som "prisla na chut" :) obliekaniu vo vrstvach (zostihli to) a velmi sa mi to paci. Topanky ja najradsej na nizkom, take pohodlne balerinky a pekne siloncicky (hlavne vzorovane sa mi pacia) k tomu...No a kabely-hlavne nech su velke,aby sa mi tam vsetko voslo:D

poliewoocka

Ano,take same remienky a na nizkom..jasne,mam rada,ved ktora osemnastka sa nerada zaobera aspon kusok peknymi handrami.Teda,nie som z tych babik,co by mi to vyplnalo vsetok volny cas,to teda nie!Ale rada sa pacim..ved ktora zena nie?Ale nie je nic horsie ako duta kraska...to mi ver

splyn s davom

ake su to gladiatorske sandale? take na viazanie? inak radost citat ten tvoj prispevok, ide z neho pozitivna nalada, vidno, ze sa v tom vyzivas:D