Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aka postava sa Vam na babach pači- je to pre Vás doležite?

sibila232

je to nazor chlapov ja som zenska ale vidim podla toho co si vyberaju napr moj partner mal pred tym manzelku ta bola strasne chuda kratkovlasa , pred tym mal partnerku brckavu s dlhymi vlasmi nie chudu mala velke prsia , no a ja som s nim treaz som taka mensia dlhe po pas vlasy cervene chuda ale pekne tvarovana postava takze to zalezi od nich jeho kamos mal blondinu frajerku stihlu taku symposku ale uz ma novu partnerku a je tmavovlasa taka troska miesanka krasna baba hnede vlasy ono im sa nepaci jeden typ dievcat proste co im je sympaticke tam nevyhradis raz sa im paci taka raz taka kratkovlasa prsnata stihla kazdy raz ine oni nemaju jeden vyber zeny na tom si nezakladaj, to len my zeny si myslime ze maju radi blondiny s modrimi ocami a velkymi prsami co vazne nie je pravca tak ten moj mal kratkovlasu brunetu strasne vysusenu pred tym mal kuceravu dlhovlasku spinavy blond teraz ma mna cervenovlasku po pas vlasy drobnu chudu takze tam si nemozes byt ista proste zalezi co im padne do oka

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aka postava sa Vam na babach pači- je to pre Vás doležite? - Fórum - ZDRAVIE.sk