Nieje to chore?

gater

Nic v zlom ale predtym si velmi lubila toho 28-rocneho aj 25-rocneho,teraz velmi lubis 40-rocneho a Ty mas 16-rokov... Co bude ked budes mat 30-rokov? Budes sa prechadzat po cintorinoch? S pozdravom j

banan

Myslim ze policii bude jedno ci to je uchylne. Im bude skor vadit ze je to protizakonne. Zneuzitie mladistvej sa tresta !!!

micacica

nerada hovorim uprimnosti ale poviem ti na rovinu ze toto - nema buducnost - ver mi okasles ho - prides na to sama... a potom si na mna spomen;)

nicoleta

no hej paci sa mi on je velmi stylovy, muzikant vies a tak paradne s nim je len kad si predstawim ze bude mat 50 a ja 26 taq joj mraz po mne chodi a ma uz take ze pri mne lezi len ma stiska a kukame telku mi vyklada jak mam studovat a nesali sa uz jak mlady to mi vadi tak trosku.aj pri sexe je iny nez mlady taqy je milsi dajaky neviem

klaraaa

hm tak ako sa hovori kazdemu sa paci nieco ine...ale hento je uz fakt velky vekovy rozdiel...neviem to sa ti fakt paci..ja som mala aj starsich chalanov ale fakt lepsie si rozumim s mladsimi alebo vekovo rovnakymi...starsi velmi vela ziarlia...