Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Akú vysokú hypotéku splácate a z akého mesačného príjmu???

Príspevok v téme: Akú vysokú hypotéku splácate a z akého mesačného príjmu???
b.johnsova

S manželom si chceme vziat hypotéku na byt ale máme strach,či to zvládneme splácat po 9tis.mesačne celých 8 rokov.Náš mesačný príjem spolu je momentálne do 16tis.Ja som na materskej za 5tis. a manžel zarobí 11tis mesačne,takže musime ešte čakat.Rozmýšlame že skor ukončím materskú a malého dam do jaslí aby som mohla íst do roboty zarábat.Máte aj vy hypotéku?akú vysokú a aký máte vy spoločný mesačný príjem v rodine?Neviem či do toho máme íst.

?????????????????

no ved nato sa aj spolieham tak uvidime aj ked si osobne myslim ze je to dost velky risk a hlavne pred eurom ale snad to bude dobre

?????????????

nie prave preto chceme uver na kupu domu je to hrozne manzelsky par ktory ma dokopy 16000aatd dostane pozicku bez problemov a ten co zarobi niekolko krat viaac nema sancu je to o nicom keby tak zaplatil dan 20 000 tak to by bolo o inom lenze kolko by potom mesacne platil odvody ten stat ma take o nicom zakony v podstate by sme mali kde byvat ale kto uz chce v dnesnej dobe byvat u svokrovcov citala som ze teraz davaju aj bez dokladovania prijmu ale ak som dobre pochopila musi mat nehnutelnost co je dost komicke pretoze taketo uvery sluzia hlavne na jej kupu

floral

palomino...neporovnavam uk s us… iba som chcela dat najavo, ze zit v us nie je az taka vyhra oproti zivotu na svk. V us som v zivote nebola a infosky mam iba z medii… amerika prechadza hypotekarnou krizou, ku ktorej doslo v dosledku neschopnosti domacnosti splacat uvery… tak snad sa tam dozijet znizeni dani.

floral

??????????? nemoze ti rucit niekto z rodiny... kto vie, ze so splacanim nebudete mat problemy. dobry financny poradca v bake vam tiez pomoze. musite sa s nim dojednat. nemate nieco(pozemok, nehnutelnost) cim mozete rucit. ci dostanete pozicku(a aku) nezavisi od banky, ale od cloveka v nej...

palomino

floral, ja som tiez v USA a ze klesa dolar, nam nevadi, lebo nakupujeme v dolaroch, nemenime ich, ekonomicku krizu sme si nevsimli, akurat, ze v obchodoch je menej ludi, tak aspon clovek nestoji v rade. Stupla cena benzinu, ale na Slovensku ovela viac. Libra je viac ako dolar, ale v usa su potraviny a handry lacne, takze porovnavat platy asi nie je najistejsia metoda zistovania, kto sa ma ako v Anglicku/USA. Prosim, o krize v usa sa nevyjadruj, kedze tu nezijes, tak ako sa ja nemozes vyjadrovat o Anglicku.

??????????????????

no hej dufam ze dajak sa to bude dat ale s tym rucenim tazko kto by sa v dnesnej dobe za niekoho zarucil?

floral

?????????????? staci, ked si najdete dvoch rucitelov, ktori maju dostatocne vysoky prijem. viac info dostanes v banke...

floral

Pepepe, $3k mesacne je dost mizerne. Ja som mala nastupny viac(ako uctovnik v UK) a to som ani dve prestige US uni nepotrebovala. Prepac, ale tvoje reakcie zneju ako od niekoho kto ani 9rocenku neskoncil. Asi si nejako zakomlexovana… v kazdom pripade sme tu vsetci radi, ze sa mas uz lepsie. S pozdravom…
Note: neda mi podotknut. Radsej by som teraz bola na SVK ako v US. Oslabeny ekononicky rast a rekordna inflacia. US sa nachadzaju v hlbokej krize. Good luck!

????????????????

asi totu nepatri ale aj tak vy ste tym presli tak to asi viete s priatelom chceme vziat uver lenza mam obavy ze nam ho nedaju z toho dovodu ze je zivnostnik a to je velky problem pretoze ako kazdy plati co najmenej a tak mu vyjde plat na 8000 pracuje vonku a ma v priemere tych70 000 mesacne co s tym?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Akú vysokú hypotéku splácate a z akého mesačného príjmu??? - Fórum - ZDRAVIE.sk