ZENY VIETE BYT AJ VERNE??????????

salamandraskvrnita

ved dobre, inak budes asi jeden z tych miliona, ked si ovsem neutahujes, takych je tu dost, a ak nie tak v takych nazoroch len pokracuj...drz sa

salamandraskvrnita

ja sa nerozculujem, v tom mas pravdu, ale ona to myslela inak, to co si teraz napisal je pravda, a este horsie ak je v tych predstavach konkretna osoba, tak klud, len vravim ze ona nieco ine asi..

gater

Nerozculuj sa mila salamandra. Ked pri mojom boku bude zena a budeme spolu zit a spolocne zdielat kazdy den,tak ked budem v mojich predstavach sulozit s inou zenou,tej mojej budem v tej sekunde neverny.. j

salamandraskvrnita

to uz je nejake moc prespekulovane co pises, zrejme si tomu neporozumel, nic v zlom, cize ak by sa nieco take malo niekedy stat, tak by bola voci partnerovi natolko fer, ze by to s nim ukoncila a nie vodit ho za nos, chapindel? myslim ze nic zle na tom nieje, prave naopak,,

gater

Ale ja som chcel povedat,ze ked bude na to iba mysliet potom mu uz bude neverna..zatial iba v predstavach. Co pride potom to je uz ina strana mince... j

salamandraskvrnita

trestny zakonnik? ved sa na nic nepripravuje! pise, keby aj chcela, co vylucuje ze momentalne chce, snad pride napisat aj ona sama,

gater

Cau salamandra... Haloo mariaa , ako si to myslela? - V druhom riadku pise..keby som chcela... Aj napr. v trstnom zakoniku staci,ze sa pripravujes spachat trestny cin... j

salamandraskvrnita

gater, mariaa tym chcela podla mna povedat to, ze ak by sa nieco take stalo, az vtedy by tak ucinila ako pisala, a ja by som tak urobila tiez