Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ktora kozmetika je najlepsia???

Príspevok v téme: ktora kozmetika je najlepsia???
mimi000

ahojte....chcem sa opytat na vas nazor....ktora kozmetika je podla vas najlepsia? co sa tyka pripravkov na vlasy, tak ci shauma, loreal elseve, headandshoulders, sunsilk, fructis...... a co sa tyka pripravkov na tvar, tak ci loreal, maxfactor, maybelline, ..... atd... skusala som snad vsetko ale vlastne ani neviem co je najlepsie... hm??

katarinka111

Tak mne sa na vlasy osvedcil jedine Head and Shouders. Sem tam som skusila nejake ine sampony, ale vzdy sa mi objavili lupiny. Make-up rimmel alebo margaret astor, spiralka maybelinne.

bobrik22

Ja som tiez uz vela poskusala... No musim povedat ze z pletovych vod a takych tych tvarickovych :) pripravkov je fakt perfektny Garnier. Ja mam mastnu plet a s touto znackou som spokojna. Uz par rokov pouzivam make up od Miss Sporty, co sa tyka spiraly, vacsinou mam z Oriflame :D. Podpazuskova kozmetika jednoznacne Nivea uz dllllho, je super. Sprchace a sampony striedam, nepouzivam vzdy to iste, lebo mam rada skusat nove vone.

zuzulafazula

ahoj, no prve co ti poviem, je - toto je strasne individualne, kazdemu ulahodi nieco ine, kedze kazdy sme iny. akurat ti mozem popisat, co sa osvedcilo u mna - na vlasoch som vyskusala ozaj vela (myslim sampony), a momentalne pouzivam klasiku Dixi zihlavovy, je to rozdiel, vlasy mam zdravsie a krajsie. nepadaju tolko a lupiny tiez zmizli. Skusala som vseliake uzasne znackove drahe, ale nic mi nepomohli, dokonca mi drazdili pokozku. vyborne je oplachnut si vlasy trebars tym zihlavovym odvarom, priroda je priroda;)
No a co sa tyka pletovej kozmetiky? Kedze mam dost citlivu plet, hlavne na tvari, osvedcili sa mi pripravky s obsahom aloe vera, alebo Doliva. Najlepsie ale z lekarne, nie z drogerie. Ked mas ale pohodovu plet, tak mas vyhodu, ze mozes uzivat cokolvek.
Este k dekorativnej kozmetike - s tou ti velmi neporadim, akurat co mozem odporucit - maskaru od Oriflame Wonder Lash, s tou som nadmieru spokojna. Inak mejkapy nepouzivam, obcas si malujem oci ale to je vsetko:) takze snad ti poradia ine zienky ;)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.