Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chodi niekto na OA?

zaba

no ja som na oa a kurat maturujem:) u nas tiez bol taky problem a jeden cas som aj ja myslela ze pojdem na VS kde treba NOS-ku a vyrisila som to tak ze som si kupila kihu zmaturuj z NOS-ky a z nej som sa ucila......no potom s m na poslednu chvilu zmnila skoly a tak sa z nej teraz uci spoluziacka :)

odpoved-oa

na OA by NOSka predstavovala: spol. komunikaciu, pravo, obciansku nauku,... tu je to takto rozdelene - do viac predmetov, zatial co na gympli je cisto len NOS. Neviem, odkial nabrala ta masmedialna komunikacia, ze na OA je nauka o spolocnosti. Ja by som sa na tvojom mieste kontaktovala priamo na fakulte, co tym myslia. Lebo niektore baby u nas mali tiez podobny problem, no az ked sa osobne skontaktovali s danou fakultou, vyslo na povrch, ze tym myslia tie predmety, co som napisala v uvode..

tinusska

z fakulty mi odpisali, ze testy budu z NOS pouzivanej na OA. takze nemam ponatia. ale ako pisala tragedy, ze na OA je len spol. komunikacia, myslim, ze tym myslia toto. bo aj odbor na kt. sa hlasim je masmedialna komunikacia.

tragedy

ja chodim na obchodnu akademiu, som maturantka, ale teda neviem o tom ze by sme mali NOSku...mali sme iba SPK...spolocensku komunikaciu...NOSka sa vyucuje na gymnaziach, nie na OA...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

chodi niekto na OA? - Fórum - ZDRAVIE.sk