Chcem miminko ale je moc skoro...

mademoiselle

zvedavka, neviem preco tu urazas ludi. Moji rodicia sa brali po 11 mesiacoch znaosti a su spolu 24 rokov. A nie su spolu len koli detom- nam, to z by davno neboli. Sme normalna harmonicka rodina. Poznam vztahy, ktore sa vzali a mali aj dieta po roku, dvoch a pred nedavnom sa rozviedli dva pary, co spolu boli jeden par 7 rokov a dalsi 1é rokov a potom az bola svadba. To nie je o tom, kolko s danym clovekom chodis, alebo byvas. To je uplne o niecom inom. A neviem preco niekoho urazas, ze po dvoch rokoch ked sa idu bra a mat dieta, ved to je ich vec. A za dva roky denno denneho kontaktu a spoluzitia cloveka uz poznat musis. A co sa tyka modeliek. Preco odsudzujes take baby? No a co? maju na to, tak maju postavicku, mozu si to dovolit robit, co ja pri mojej spotave by som to robit neohla, takze sa realizujem uplne inak. Ale kazda praca je nejak zaujimava a dolezita. A ci ma niekto len SŠ, alebo 3 VŠ nedsvedci o nikoho inteligencii. Poznam velkych panov profesorov, ktory sa hraju na nevoem co, akych dolezitych a pritom v zovote nic nedosiahli. A poznam aj akych, ktori maju len stresnu a su sikovny, dobre financne zabezpeceni, a inteligentni a nie namysleni. Vies nic nie je o vzdelani, ked ma niekto VS, je to pre neho lenplus, ale len v tom, ze ma titul a u nas nejde o vedomosti,ale o to, kto ma aky titul. A clovek ktory nemusi mat tolko vedomosti je casto krat inteligentnesjsi ako clovek, ktory ma VS. Ked si chce niekto zalozit rodinu je len cisto na nom, po akej dobe to urobi, to ze ty si s niekym 7 rokov neznamena, ze kazdy to musi tahat 7 rokov. Podla mna to uz je napriklad strasne vela na "chodenie spolu". A ziadnu pracu na svete by som neurazala, ci su to modelky, herecky, smetiari, kominari. KAzda praca je niecim zaujimava a pre ludi potrebna.

kinga

Vacsinou take zeny ako zvedavka - škulava, pachne jej z ust, špinava, mala, tlsta, lajdáky na hrudi, 100 kilo... tvrdia ze modelky su sice pekne ale vymlete. Preco by mali byt? Dalsia predpojatost, ludska stupidita, zavist. Ja som robila 11 rokov modeling, popritom som skoncila univerzitu a mam krasny 7 rocny vztah, byt, aj auto. Tak sa zamysli skor nad sebou, či skor tebe vystaci tvoja inteligencia aby si prezila!!!!

zvedavka

jaaaaaa a ty ako vies, ci moj manzel je mnou nadseny alebo nie? To iste mozem napisat ja o tebe a pripisat aj to, ze tvoj manzel bol s tebou mozno len kvoli detom...Podpichuje sa lahko. Ja si dane obdobie zivota vychutnavam, netreba sa do vsetkeho hrrr.Keby som si vsetko naraz preskakala, naco sa ma clovek tesit? agina, ani ja si to nemyslim, ale vesiak na saty s velkej vacsiny nerobia predsa tie najchytrejsie:)

jaaaaaa

Zvedavka,mozno ty to po 7-mich rokoch vies,ale nemyslim si,ze tvoj partner je takym objavom jak si ty nadseny.My sme sa brali po pol rocnom vztahu a o dalsi rok a pol sme mali uz babo.Teraz mam uz dospele deti,takze nas vztah uz nejake tie desatrocia vydrzal.A to sa musim pochvalit,ze mame ukazkove manzelstvo a vobec sme na to nepotrebovali 7 rokov..

zvedavka

trubka, sedlana si ty, ked si chces poriadit decko po dvoch rokoch vztahu...Sa spamataj, zeno. Az po siedmych rokoch vztahu (spoluziatia) mozem povedat, ze s danym chlapom chcem mat dieta. Dva roky je s prepacenim velke hovno...Hrozne malo. A to, ze ho "moc" milujes je pekne, ale na to treba dvoch... modelka nie je ziadna intelektualna praca, mala by si u mna vacsi obdiv, keby si absolvovala dve vysoke skoly.

trubka

heh:
a preco by som mala pochybovat ked je vsetko zatial v poriadku?To mam ist do vztahu s tym, ze aj tak sa rozideme? Dva roky nam to klape v jednej domacnosti a budeme mat babatko, nie je to zaruka, ale verim, ze nas vztah vyjde. Strasne ho milujem a som ochotna urobit vsetko aby nam to spolu vydrzalo. Inak nemyslim si ze franoo je triezvy vyjadruje sa ako sedlak o inych ludoch,ktorych v zivote nevidel co je na tom triezve?

heh

dobre som sa nasmiala, co to tu tarate, ked tie deti nemate, modelka, nemodelka, posilnovne a co ja viem co este, zabava, peniaze v roznych suvislostiach...
no nic, dobru noc prajem vsetkym vam "pritazlivym babam"
a aj franovi-zda sa byt celkom triezvy.
apropó TRUBKA, preco vlastne tak silno poxybujes ze by sa partner s tebou rozisiel/teda ze by ta neopustil/??? to je odvaha tvrdit, kazdopadne vam-celej rodinke, dietatku zvlast, prajem vela stastia. dobru noc