Tetania

Príspevok v téme: Tetania
pns

Mam 18 rokov, robili mi test na tetaniu a bol pozitivny doktorka mi predpisala MagneB6.Ale vsade citam ze je na to dobry aj vapnik ale zas som pocul ze sa vapnik s horcikom navzajom biju ale neviem co je na tom pravdy tak sa chcem spytat ze ci mam zacat uzivat aj vapnik.Kedysi som fajcil, prestal som ale dnes som si po mesiaci zapalil a tie stavy na mna prisli,neviete nahodou ci nikotin ma nieaky vplyv na tetaniu?Ak mi napisete niekto aj ine sposoby ako sa da tejto choroby zbavit budem velmi rad lebo tie zavrate,unava a stavy na odpadnutie ma asi znicia.Dakujem

[zruseny12]

vies,co toto ja ti neporadim,ale ja som raz mala doplnok VAPNIK ZINOK A HORCIK,ale MAGNE OBSAHUJE AJ VIT.B6...NAJLEPSIE BY BOLO KEBY SI SA PORADIL S RNG...JA OSOBNE BERIEM:VAPNIK+RYBY OLEJ...

pns

ano ano vapnik :) len mam daky rozpustny vo vode sice mne vapnik Dr. nepredpisala ae co citam tak vsetci to konzumuju len neviem ci to jest naraz s Magne ci ako.

[zruseny12]

calcium...je vapnik...ano beriem ho stale,lebo ja mam nedostatok vapnika...a odvapnuju sa mi kosti a aj s toho mam tetaniu...aj ja som si tak stale hovorila ako ty...kym som neprisla na to,co mi vlastne chyba...sak nie ja...sama som na to prisla....

pns

mno us to mam :D:D vzdy ked jem aj magne alebo thiamin tak si vravim ze co ked akurat tato tabletka to teraz skonci :D:D ale tak to asi nefunguje:D....inak ty si jedla aj calcium ?

pns

ee mne hyperventilacnu mam taky dojem, ale ved tie tetanie je jedno podla mna aku mas oni su na jedno kopyto vzdy ti je rovnako blbo ...tie priznaky su rovnake:D inak dik za ten b komplex idem si to kupit akurat:D:D