Tetania

Príspevok v téme: Tetania
pns

Mam 18 rokov, robili mi test na tetaniu a bol pozitivny doktorka mi predpisala MagneB6.Ale vsade citam ze je na to dobry aj vapnik ale zas som pocul ze sa vapnik s horcikom navzajom biju ale neviem co je na tom pravdy tak sa chcem spytat ze ci mam zacat uzivat aj vapnik.Kedysi som fajcil, prestal som ale dnes som si po mesiaci zapalil a tie stavy na mna prisli,neviete nahodou ci nikotin ma nieaky vplyv na tetaniu?Ak mi napisete niekto aj ine sposoby ako sa da tejto choroby zbavit budem velmi rad lebo tie zavrate,unava a stavy na odpadnutie ma asi znicia.Dakujem

[zruseny12]

....ja som brala z lekarne B-komplex...nechcem sa tu moc o tom rozpisovat ani nejak s tebou hadat,len som pisala o com ja viem...nic ine a ked som bralam ciste nas B-komplex od nas z lekarne tak tiez boli vysledky mala som krv omnoho lepsiu...a je len na kazdom jednom kde si kupi tie vitaminy...

RNG

maria, ja som nemal vobec na mysli stress B z Calivity. Inac dozvediet sa obsah toho vyrobku nie je tak jednoduche, neviem sa zatial prebojovat cez ich reklamy a hromady cinnosti. Ja som myslel
-odkaz odstránený-, Porovnaj si zlozenie tohoto so znackou co beries.
Ja nikoho nepodcenujem, vyrobkov je hrozne vela a nezalezi na tom , kto ho predava, ale obsah, zaruka kvality a cena, to su tie tri najdolezitejsie veci pri vybere doplnkov, nie narodna hrdost alebo draha reklama.
Inac, co sa toho tyka, aj slovenske lekarne dnes, pri globalizacie sveta, predavaju po vacsine zahranicne vyrobky....

[zruseny12]

....pns.B-komplex-forte som brala zo zaciatku a potom ked mi bolo omnoho lepsie brala som len B-komplex...a s tej Calivity by nebol zly Stress-B,lebo to ma s postupnym uvolnovanim....a ten z lekarne,je taky,ze co sa nevstreba tak sa hned vyluci z tela von oblickami...ale ja teraz pouzivam doplnky kde B-vit.obsahuju tak B-komplex ako taky som uz vysadila a snazim sa aj jest potraviny bohate na vit.B...

[zruseny12]

RNG,ja som tiez mala navrhnutu stress B od Calivity s tej zivej kvapky krvi,ale je som si kupila len B-komplex a pomohlo mi to...aj to z lekarne takze nepodcenujme nase Slovenske lekarne...pekny den...

RNG

existuje aj ovela silnejsia zmes specificky navrhnuta na stress, pod menom Stress B plus C,obsahujuca aj rozne pomocne latky okrem vysokych davok B vitaminov.

[zruseny12]

pns.to je vit.sk.B kupis to v lekarni,vola sa to B-komplex a B-komplex Forte je silnejsie..../su to vsetky vitaminy sk.B/

[zruseny12]

zuzka skus si kupit B-komplex a na zaciatok Forte na stress....a hlavne zmen myslenie,a mysli len na pekna veci...a tie zle vynechaj ako keby neexistovali...

RNG

zuzka, stress zhorsuje vsetky problemy, ale tetania nie je zo stresu, ale z nedostatku mineralov.
Stress len zvysuje spotrebu roznych latok, tj aj mineralov.
Tak je to prepojene.