Pomozem Vam zbavit sa akne, definitivne!

lucim

dedo-vsevedo-prosim ta ako sa mam nappr. podomácky zbaviť akné.Používam aj pleťovu vodu ale nnejak to nepomáha
:/

Martiiin

na 100% pomoze koloidne striebro, Skuste a mate problem vyrieseny ako aj ja. Uival som som ho vnutorne aj vonkajsie a teraz som uz stastny nakolko uz nemam ziadne akne.Striebro som si kupoval od Koloidne.sk.

hvizda333

diky tak ja to sirove mydlo vyskusam ale ak sa mi bude odlupovat koza ako pri niektorych pripadoch co som tu citala potom co mam pouzit

hvizda333

dobry vecer mam problemy z akne vulgaris skusala som rozlicne pripravky no nic mi nepomohlo chcela som si zmenit svoj jedalny listok lenze neviem co mam jest citala som ze nemozem koreniste jedla ani sladkosti a pikantne jedla ked som bola u koznej povedala mi nejest surovu zeleninu cokoladu a tiez pikantne jedla tak som sa obratila na vas som uz stoho zufala prosim poradte mi ci to mam zo stravy alebo z dakej hormonalnej poruchy alebo z niecoho ineho dakujem

forever

ja si myslim, ze najskor by sa mal precistit organizmus- uz len pri tej zivotosprave co ju kazdy mame velmi pestru by som vam chcela poradit par typov pre dalsie info :kubicova11@gmail.com

peter27

Dobry mam akne a neviem sa ho zbavit. Mam 27 rkov a tvar na povrchu suchu, no mnozstvo vyrazok, ktore sa zapaluju a su biele- neviem sa teda premoct nevytlacat ich, mam ich aj na hrudi a chrbte, ale tvar je najhorsia. bol som u koznej, nepomohla, ak tak len chvilkovo a takisto nepomohli ani veci z lekarne, rozna kozmetika, alebo iba cista voda a upravenie stravy. som uz zufaly, prosim pomozte mi.