Pomozem Vam zbavit sa akne, definitivne!

IVKAq

diky za tie palce a diky vsetkym co ste tu boli a ste a tebe lencok prajem estee hoodne stastia hlavne aby si cim skor mohla zabudnut na vcerajsok a vyrazky var sa raz stratia...alebo pridu do mody tak zatial papa

IVKAq

no vazit si ho treba len niekedy na to zabudame...a spomenieme si zase az ked je zle...hmmm ale lepsie neskor ako nikdy....!!!

lencok1

no hej tie vyrazky su potvory, ale poviem ti ze po vcerajsku, ma az tak netzrapia, aj ked samozrejme sa ich zbavit chcem! Niekde chyba bude, ale kde, ja idem na to vylucovacou metodou a uvidime...

lencok1

Ivka, to mas naozaj stastie...moja sesterka tiez v marci prekonala...ona ma uz vyse 40, dlhodobe branie HAK a cestovala lietadlom do Californie(pricom stale sedela a trpeli jej cievy)...doteraz uziva lieky, 3 tyzdne na intenzivke, pichanie heparinu do brucha, nohu mala plnu trombov,tie v pluchach uz nema...joooj vazme si svoj zivot

IVKAq

no neviem ako to je s tou nasou pokoskou hmmm precitlivene pokosky s vyraskami a iba na brade...to je ako naschval nemohli byt radsej na inom mieste?!vsak

IVKAq

no vidis je to mozne kazdy sa tomu cuduje ze som este tu vlastne aj ja po tom co vsade pocuvam....ja som ju mala hned po 2 mesiacoch po prvej