je to podla vas mozne ?

gater

Tvoja frajerka by si mala davat pozor... Mozno si jedol polievku z domacej sliepky ktoru ti dala babka. Mozno si jedol aj slepaci zaludok... Vtedy si si mal vsimnut ake steny ten zaludok ma. Urcite si tam videl tie male medzierky. A predstav si ,ze je taky zaludok napadnuty pep.vredom. Ludsky zaludok je samozrejme väcsi ale aj ten vred. Bunky v stenach toho vredu uz nie su tak sudrzne ako v zdravom tkanive a tak sa kludne moze stat, ze tie spermie polahky prejdu stenu toho zaludka. A potom je uz pre spermie boj skoro u konca. Staci,ze prejdu z vrchnej strany Dasshoperovou tr. priamo k vajicku... A ani nie po ruku si otec... S pozdravom j

covynato?

no aj ja som si myslel ved aj ta zaludocna kyselina je dost silna nato aby to prezilo keby aj nejako ale len som chcel vediet vase nazory lebo pocul som uz vselico :P

series

Peter_:jasne rovno aby ti tie deti nezacali vypadavat z ust:D
covynato: nie nie je to urcite mozne ved ked prehltnes spermie to ti ide do zaludka a to nic nema spolocne s maternicou ani vajckom

Peter_

je to 100% pravda... jedna moja kamratka tak otehotnela, ale samozrejme ze to nie je take obycajne tehotenstvo... rozdiel je v tom ze potom sa rodia deti cez usta... cize vzdy to musi ist rovnakou cestou akou to voslo dnu (co je aj logicke)... ono sa takym sposobom sice da otehotniet tazsie ale je to 100% overene... takze na to si davajte pozor... a ani nehovorim o tom ze taky porob je pre zenu asi 5x bolestivejsi a neprijemnejsi...