Nechcem zarmutit partnerku

Príspevok v téme: Nechcem zarmutit partnerku
jurco

Som obycajny chlapec,nie velky,nie maly.Mam vsak velky problem. Zijem s dievcatom uz viac ako pät rokov. Nas vztah je zalozeny na laske a preto by som ju nerad niekedy zarmutil. Prosim Vas o pomoc pripadne o dobru radu. Moj problem je,ze som nadrzany ako nejaky kon a stale by som to chcel.Idem po ceste a len co uvidim suknu ledva sa viem zdrzat. Partnerka o tom vie a snazi sa pomoct ako len vie. Ale nic nezabera. Je to velmi neprijemne,napr. ked vas chyti chut na milovanie v centre mesta. Ten druhy problem je,ze sa neviem nasytit a tak pri sulozi s mojim dievcatom casto schudnem 3-5kg .Niekedy dostane az krce do noh.Moje dievca sa snazi, vsetko toleruje a tvrdi,ze jej to tak vyhovuje. Ale ja viem ,ze to tak asi nebude. Chcel by som vediet,je to vobec normalne a neuskodi to nejak v buducnosti. Prosim len o seriozne odpovede. jurco

sombrero

Mila salamandra,precitaj si co vlastne chce jurco,o jeho priatelke,sme v jeho teme,preberame jeho temu a snazime sa pomoct. Ale ked chces dat kontakt .. Tak daj

salamandraskvrnita

len tak ma to zaujima, mas popri tomu haremu aj vztah? teda podla toho co si pisal zrejme ano, cize ti to priatelka toleruje vravis?

salamandraskvrnita

tak mi to napadlo po tom prispevku co si napisal, ze ci si uz tie dievcata, kamaratky priatelky hladas ty tu,,