Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Entizol 500 mg

bebe1989

ahojte...ja by som sa chcela opytat, či vaginalne tablety entizol môžem užívať aj počas menštruacie alebo nie...lebo na letaku k tym tabletam bolo pisane, že liečbu neprerušujte počas menštruacie, ale na nete je zase opak...dakujem za skore odpovede

jaja

ifka- včera večer som si chcela zaviesť ten canesten- tabletu do pošvy, čo sa mi stalo: najskôr sa mi zlomila, a potom ked som si ju dávala, tak som vytiahla zakrvavený aplikáror (kt. je mimochodom podla mna tvarovo k tablete nevhodný, ledva som ju tam natlačila!), tak som sa zľakla a hned som tie 2 polky vybrala! neviem, či si dnes večer možem zaviesť tabletu po tomto incidente (asi bez aplikátora!)

jaja

ifka- to by som radšej na gyndu, aj tak predpokladám, že by mi úplne inú vec predpísala, teraz som si kúpila canesten-tablety na vkladanie do pošvy+kokosový olej od RNG, a uvidím, ako to somnou bude. vdaka za rady.
jaja-jaja, nie nenapadne mi to isté, aspon budeme rozlíšiteľné:-)

ifka

jaja,tento mycomax moze a vie napisat aj obvodny lekar,nieje podmieneny gynekologom.laktobacily su ok,ale toto ti vykynozi pliesne v celom tele.

jaja

ifka- mycomax je na predpis predpokladám, no neviem, lebo u gynekol. sa objednáva...včera som si dala výplach rosalginom (už 2 den neberiem entizol) a rozmýšlam nad lactobacilmi do pošvy, normálne jem večer 2x.

jaja

mariaa- súhlasím s tými potr. doplnkami, niekedy je aj chémia potrebná, ale ozaj len ked musíš.
ifka- priateľ tiež bral Entizol, ale ja som mala + na vkladanie do vagíny.
jaja- aj ja som to zistila, ale nie vždy si červená, hádam tu nie je aj 3 jaja:-)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Entizol 500 mg - Fórum - ZDRAVIE.sk