Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zmena gynekológa

didi

ahoj, myslis tu gynekologicku, ktora robi aj spolu s dalsim chlapom-siles sa vola...???lebo tam som bola nedavno a neberu novych pacientov pokial nie si z TO...takze aj ja hladam nejaku dobru..neviete mi niekto poradit v TO alebo v BA??? mail-matka11101 na azete.

jancecka

ďakujem agina ale na nete som už prehladala snáď všetky zoznamy, aj informácie som volala, neviem prečo lekár nemá nikde uvedené tel.číslo

jancecka

Ahojte, potrebovala by som zohnať telefonny kontakt na MUDr. Ľubicu Bognárovú v Topoľčanoch, gynekologičká, nedarí sa mi ho zohnať, aj na informácie som volala. Je možnosť že tu nájdem nejakú jej pacientku? Ďakujem moc, môžete mi prosím odpovedať na e-mail? Ďakujem

pupka1

Dobrý deň chcela by som sa opýtať ako rýchlo sa ukáže že som tehotná mešká mi už týždeň robila som si test ale ten ukázal negatívny výsledok tak neviem čo je prečo mi nechodia

misuletka

ahoj qiu, nejako sa nemozem dostat k tvojmu mailu, tiez si hladam noveho gynekologa a hlavne chcem dobreho, ak ta tvoja MUDr. Dagmar Ružičkovú este prijma novych ludi tak mi das nejake info a kontakt na nu? a hlavne kde ma ordinaciu? dakujem velmi pekne

qiu

ja ti z vlastnej skusenosti môžem odporučiť MUDr. Dagmar Ružičkovú. Je naozaj dobrá, teda aspoň podla mňa, má ľudský a vysoko profesionálny prístup. Má nad štandartné vybavenú ordináciu. Ak chceš bližšie info. tak mi pošli mail.

machulka006

kaliyah - ak by som mohla poradiť tak potom MuDr. Španka,ale ten ordinuje v Moste pri Bratislave, prípadne MuDr. Šimko a MuDr. Oťapková- ale tí zase majú ordináciu v Senci. Konkrétne v BA ti poradiť neviem... :(

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zmena gynekológa - Fórum - ZDRAVIE.sk