Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krive nohy

Príspevok v téme: Krive nohy
mimi000

caute....chcem sa opytat ci sa da nejakymi cvikmi zmenit tvar noh....ja mam nohy do tvaru O a preto by som chcela vyplnit medzeru medzi nimi.... cvicim drepy so sirokym postavenim, co je vraj dobre hlavne na vnutornu stranu stehien, no nemam pocit zeby to zaberalo....cvicim uz asi 5 mesiacov takmer pravidelne a nic.... existuje nieco ucinnejsie??? mate aj vy takyto problem a chceli by ste to zmenit???

jankaaaaaaaaa

ked sa zastavi rast a vyvoj, nohy sa uz nenarovnaju. stav sa moze len zhorsovat a mozu sa pridruzit silne bolesti a nadmerne opotrebenie klbov. preto treba navstivit ortopeda a dat si vysetrit chodidla, ci su v anatomickom postaveni

katajina

Prosím vás. Máte krivé nohy ale nezamýšľate sa nad tým, že niekto nohy nemá ale je na vozíku. Tak buďte radi, že máte nejaké. Ďalšia vec je, že sa to dá pekne napraviť. Ak máte nohy do X tak ako tu bolo spomenuté seďte stále v tureckom sede. Tiež je to spôsobené plochými nohami. Ak máte krivé nohy je veľká pravdepodobnosť, že ich máte ploché. V tom prípade navštívte ortopéda, noste ortopedické vložky a cvičte. Keď ste doma a chodíte z izby do izby tak striedajte chodenie na špičkách a chodenie na pätách. Tiež po bokoch nôh. Prechádzajte sa bosí po nerovnomerných povrchoch a keď sedíte za PC, píšete niečo čítate tak masírujte nohy s masážnou guličkou alebo \"ježkom\". Skutočne to veľmi pomáha. A aj tak. Krivé nohy nie sú žiadna katastrofa. Hlavne, že sme zdraví. Koľko ľudí by si to s vami vymenilo ?

iwus

mam nohy asi do 0 krive ...som este aj chuda tease to na mne vidno a ked si zoberem kratasy kasdi mi kuka na nohy a ohovaraju ma ptom fakt newm co mam robit plis pomoc :/

asdasd

Aj ja mám nohy do x.. pomaha aj tanec ale hlavne turecký sed.. Ak budete čo najviac sedieť v tereckom sede nohy sa vam postupne začnu upravovať.. nieje to nejaky velky skok ale je to vidno :)

šušu

ja mam nohy do x...tancujem už takmer od 1O rokov a nič nezaberá..mám z toho sivný pocit ked idem po ulici v legínach a všetci na mna čumia...:/ a to legíny nosím najradšej

Afua

aj ja mám krivé nohy a čo, nezmením to, ani sa nebudem tým trápiť, teším sa na leto, sukne, a šortky.
Som rada, že aspoň nejaké nohy mám, zdravé, môžem behať a užívať si život.
Každý nech súdi najprv seba, potom nech rieši ostatných. Nikto nie je dokonalý.

mirocka

ahojte ja mam tiez taky problem..no problem bol v puberte mam nohy do X aj ked vsetci nieeee nemas:)zlati...ale teraz ked som starsia je to v pohode podl amna je to aj o psychike trosku ..nosim aj sukne ..aj uzke rifle...a citim sa tak dobre .:)

astalavista

Doteraz som si nemyslel, že toľko ľudí má problémy so svojimi nohami... Ja mám zo svojimi komplex od 13 rokov. Skúšal som rôzne cviky, aj doplnky a po x-rokoch sa to len zhoršuje.
Možno by som sa s tým naučil žiť, problém je, že ma čoraz častejšie bolia kolená. Prešiel som plno vyšetrení (po známostiach), no nič mi nenašli - len krivé nohy :-(

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krive nohy - Fórum - ZDRAVIE.sk