ANTIKONCEPCIA pls poradte

Príspevok v téme: ANTIKONCEPCIA pls poradte
lucuska

Ahojte, chcela by som sa spytat na nejake nazvy antikoncepcie chcem ju zacat teraz brat a bavila som sa aj s gynekologom ale ziadne odpovede ake som chcela som nedostala.aka je nejaka dobra z ktorej by som moc nepribrala a nezacali mi rast fuzy z toho a kolko by asi tak vysla na 3 mesiace?nechcem nejake drahe lebo nezarabam a s vreckovym to nieje ziadna vyhra.

machulka006

ALina: prečo by ti ju ne predpísala, HAK sa predpisuje aj pannám, navyše, je to celkom fajn, že sa chceš chrániť úplne od začiatku... vyšetrí ťa cez konečník, a možno ťa vyšetrovať ani vôbec nebude, mala by ti hlavne zobrať krv...

machulka006

kača- chloe je relatívne silná antikoncepcia vzhľadom na to, že je určená na liečbu stredného a ťažšieho akné, neodporúča sa brať ženám, ktoré s tým problémi nemajú, a hlavne sa neodporúča brať dlhodobejšie...

nicoleta

ano ano ano najprv ti zoberie krv... potom ta vyzetri a tak ... a potom na dalsi den prides aaaa predpíse ti antiku

lily222222

ahojte chcela yb soms a opytat ci vam lekar musi robit napr krvne testy a az potom predpise antikoncepciu!????dakujem

pre machulka

jasne, všetko to sadne individuálne, alebo nesadne... bolo by to divné, keby si ich všetky vyskúšala, a bola spokojná:-)))

kača

ahoj moja saa vola chloe....je nizkohormonalna...a nepribrala som z nej vobec.....a balenie na 3 mesiace ma stoji len 700sk....opytaj sa na nu svojho lekara....je to novy druh a som s nou spokojna....rovnako ako vela dievcat co ju beru a poznam ich.:)

machulka006

ja tvrdím že sú super ? :D:D:D
a kde to tam mám ako napísané ? že to tam nevidím, žeby som napísala, že sú super...
nie, nevyskúšala, ale sú to bežne predpisované prípravky, s ktorými je medzi ženami veľká spokojnosť... :)

nicoleta

... AHOJ MNE DAL GYNEKOLOG NOVINETTE.... STOJI 600 NA 3 MESIACE A NE NIZKOHORMONALNA.... DNESKA JU ZACNEM BRAT PRVI DEN.. TAK TI NEVIEM POVEDAT ALE KAZDA SADNE INAK TAK PAPIK