cukrovka a rakovina

adriana

Mirka,všetci diabetici to vedia,ale stále si myslíme,že nás to obíde.Cukrovka je veľmi zákerná,pretože nebolí,ale pomaly nás ničí.
Cukrovka a rakovina?No bolo by to super,keby sme to určite nedostali,ale aj rakovina je zákerná a výnimky nepozná.

mira

Podceňovanie nebezpečenstva cukrovky mi pripomenulo, nedávny rozhovor so S. dančiakom. Povedal, že NEVEDEL, že môže oslepnúť a PREKVAPILO ho to. je to možné ?. Cukrovkári si myslia, že všemocný inzulín ich ochráni a že môžu jesť všetko, stačí len dopichnúť. skutočnosť je taká, že expanzívna energia jednoduchých cukrov je tak rýchla, že do očí bežia hneď ako sa dostanú na jazyk a okamžite robia veľké škody na sietnici. Toto inzulín nezachráni. bohužiaľ. A teorie o glykemickom indexe nehovoria o tom, ako potravina ničí samotnú slinivku, imunitu a pod. Rafinované potraviny, nasýtené tuky, moc ovocia - to všetko je moc nebezpečné a lekári nevarujú. Žeby nevedeli ?

janulenka

Ahojte ,no ja som si kúpila kombuchu ,čo mi ju odporučili piŤ . Vyrovnáva hladinu cukru v krvy a obsahuje Glukán ktorý pôsobí ako antioxidant, aktivuje imunitný systém , regeneruje tkanivá pôsobí ako ochrana proti žiareniu a ma protirakovinový efekt. :))JANKA