Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

moj zivot nema zmysel

Príspevok v téme: moj zivot nema zmysel
ysil

ja sa citim tak strasne nemam preco zit mam 16 rokov. stratila som vsetkych kamaratov nemam nikoho fakt nikoho:{{{{ a zacala som sa brutalne prezierat je mi zo seba este horsie a nikto ma nechape ja som skusala o tom ropravat povedala som mame kolko som toho vela pojedla a ona no jasne povedala ze som chuda nechem pribrat chudla som celi 1 rok som cvicila aby s0m si konecne zvysila sebavedomie zdravo sa stravovala a teraz som to pokaslala a bojim sa ze uz nebudem vediet sa normalne strvovat uz skoro mesiac sa prezieram kazdy den zatial som vyrazne nepribrala pribrala som asi takych 4kg ale aj tak mam este normal vahu 49kg pri vzske 159. a viem kde spociva moj probelm preco sa prezieram len sa bojim ze nedokazem prestat nikdy som nezapadla do ziadneho kolektivu a myslim si ze nie som taka skareda ani chlapca si najst nemozem a kazdy mi povie ty sak ty si urcite dakoho najdes alebo sa mi cuduje ze nikho nemam ked som bola mensia tak som bola tichsia ale myslim si ze sa to teraz zmenilo a nemam s tym problem nadviazovat nove kontakty ale ja uz proste nevladzem a nemam ziadne pekne spomienky ani nic a najlepsia kamoska sa na mna vykaslala a ja uz nevidim preco mam zit poznam sa snou od skolky a ona sa mi uz ani neozve proste nasla si chlapca a ozve sa len ked nieco potrebuje je mi z celho mojho zivota na nic ale nitko ma nechape nemam komu to povedat kazdy si mysli ze som stastna ale ja sa len tak tvarim ze som a musela som sa vypisat tak preto to tu pisem a bola bz som rada keby mi niekto odpisal aspon je mi tak smutno a nikto to nechape neviem ci mi to pomoze ale aspon nieco

RNG

Zivot je ako jazda na vlnach, raz si hore, raz si dole. Ver mi,caka ta v zivote este velmi vela radosti, spokojnosti ale aj zialu.
Ved keby nebolo zlych chvil(obdobi) ako by si ocenila dobre?!?
Po case zle preboli a clovek si pamata povacsine len dobre.
Jedlo nie je riesenie na spolocenske problemy.Neutahuj sa do ulity.
Neboj sa styku s ludmi, aj ked sa obcas opalis. Stoji to za to riziko.
Stavaj sa ku zivotu optimisticky, to velmi pomaha k stastiu.

dd

mila ysil! troska Ta asi chapem..byvame mimo dediny, je tu par domov, cca 2km od centra a nemala som tu ziadnych kamaratov v mojom veku asi az do 8 alebo 9 rokov..potom sa sem pristahovala rodina s 2mi dievcatami..jedna bola odo mna o 2r mladsia, druha o 4.boli to moje jedine kamaratky, cele volne chvile sme travievali spolu..potom ale oni mali nejake problemy a tak odisli na cas prec, to som bola mozno trocha mladsia ako Ty..takze som tu zas nikoho nemala..v skole som tiez moc nezapadla do kolektivu, mala som len jednu kamaratku, chalani si zo mna robili srandu, niektore baby tiez(nebolo to zrovna prijemne)..nechodila som von, lebo som nemala s kym..potom sa sice tie dievcata zas na chvilu vratili, ale nakoniec si zacali stavat chalupu na opacnom konci dediny, odstahovali sa do podnajmu a ja som tu ostala definitivne sama..tiez som sa velakrat citila velmi sama, chodila som do prirody, tam som sa aj vyplakavala, premyslala som o vselicom..aj o tom PRECO?(inak tiez som nebola nejaka skareda, ani tlsta).ale po maturite som sla na VS mimo bydliska, bola som na intraku, potom na private a nikto ma tam nepoznal, iba jedna byvala spoluziacka..skamaratila som sa s vela ludmi, dokonca aj s chalanmi som si super rozumela.prvu lasku som zazila v 18., potom som sa sklamala este raz, v 19-tke, ale v 20tke sa pritrafil chlapec, za ktoreho som teraz vydata a mame krasne dievcatko..tymto Ti chcem len povedat, ze nestracaj nadej! kedze si tu, Tvoj zivot urcite nejaky zmysel ma, aj ked Ty ho mozno prave teraz nevidis, si z toho zronena, ze kamaratka sa na Teba vykaslala..nevzdavaj to, pridu urcite lepsie casy, mas 16, presne ako napisala aduliena, mas cely zivot pred sebou, este si ho poriadne ani nezacala, tak nezufaj, hlavu hore, nepozeraj na to, co bolo, ale na to, co bude, urcite vyzeras dobre, ja som mala pred babatkom 158cm a 50-51kg, bud spokojna, najdi pricinu prejedania sa a snaz sa ju odstranit.ver, ze ked sa budes snazit, pride vysledok. a casom vsetko ostatne, nic nezmeskas, neboj!drzim palcek :)! a este jedna vec..usmej sa:)!urcite si vtedy ooovela krajsia, ako smutna a zarmutena.(mne to tiez manzel hovori, ked sa pre nieco trapim, aby som sa usmiala, ze som vtedy krasna)

aduliena

Ahoj, máš 16 a život pred sebou. Život, ktorý určite zmysel má. Si mladá, o nič si neprišla. Príde prvá láska a život bude hneď krajší.
To, že sa prejedáš má iste nejaký dôvod. Najprv treba odstrániť ten problém, ten dôvod. Aj keď 49kg nie je tak veľa, tak si myslím, že vôbec nie si tučná. Viac si ver, nájdi si priateľov, choď von medzi ľudí, bav sa, užívaj si život. Si mladá, tak sa bav! Hlavu hore!

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

moj zivot nema zmysel - Fórum - ZDRAVIE.sk