UŽ NEVLÁDZEM......

zuzkalinka

atka
precitaj si knizku the secret-tajomstvo, najdes ju na www.ikar.sk
tato knizka mi zmenila zivot, pred tym som zmyslala podobme ako ty

....

Skus volat na Boha ktory je v nebesiach. Hladaj ho. A vsimaj si co urobi. Urcite nebudes mat nedostatok. (skusenost)

[zruseny12]

prepac,ze az tak neskoro reagujem...viem,ake to je aj ja mam taky problem,ze sa rychlo unavim a pracu robim na etapy,hned ma rozbolia svaly ,klby a cele telo...a ked si neodychnem hned sa cela roztrasiem a spanok je pre mna velmi dolezity...ja som sa uz s tymi mojimi probl.zdr.zmierila mne zasa ubuda vapnik z tela a zatial nevieme pricinu...takze hore hlavu...a mas pravdu peniaze su dolezite,ale rozdel si to tak aby si aspon raz do mesiaca alebo do troch mesiacoch niekam isla...musis nejak takto si to zariadit a nakoniec budes aj spokojna...uvidis...viem o com pisem,lebo ja som tiez uz presla vselicim,a bedakanie nam nepomoze,len poskodi...

atka1

Mariaa, ja viem, že mi asi nezostane nič iné, len sa zmieriť s tým, že zdravá nikdy nebudem. Ale je to ťažké a potrvá mi to ešte nejaký čas.
Čo porábam doma? To čo zvládnem, trošku upracem, navarím a naložím do práčky prádlo. To je všetko. A inak nerobím nič, nemám silu, rýchlo sa unavím. Niekedy si čítam, pozerám telku, surfujem po nete....Preto by som potrebovala vypadnúť niekam, lenže neviem kam, lebo všetko niečo stojí a peniaze nazvyš nemám....

[zruseny12]

Atka,dnes som rozmyslala nad nami chorymi,viem,ze je to tazke,ale musime sa zmierit s tym ,co este mame...a zit a hlavne pozitivne mysliet,lebo uz len to trapenie astress nas zabije...dufam,ze ti jajboli pomoze...ja by som na tvojom mieste zavolala aj tomu chlapcovi, co ti pisal cislo telefonu koli praci....inak ja som dnes bola na odbery a ked som trochu viac pochodila nenormalne ma boleli nohy svaly a nakoniec hlava,z nizkeho tlaku...takze hned som sla domov,potom este na nakup a domov-vypit kavu...co ty porabas doma?