UŽ NEVLÁDZEM......

atka1

Barbana, aj ty to máš ťažké....Ja mám tiež rôzne stavy...Nevoľno mi nebývalo, len posledné dni mám akúsi vnútornú triašku, som nesvoja. Doteraz som to zvládala, ale asi je už toho moc na mňa...
Musím teraz odísť, ale ešte určite večer napíšem.

[zruseny12]

Atka,a odkial pochadzas?ak mozes mi to napisat tak napis,ja by som mala pre teba nieco,ale tiez neslubujem...ale nieco ma napadlo s pracou na doma....

barbana

pre atka1: ahoj, ja som na tom tak ako ty....rozpadlo sa mi manželstvo a odvtedy sa mi všetko rúca..tiež ma nič nebaví, všetko ma bolí...je mi akosi na nič..a to mám ešte pred sebou rozvod..neviem, ako to zvládnem...niekedy mám strach ísť niekde sama..neviem, čo sa to somnou stalo, kontrolujem sa..ale bojím sa, že sa mi niečo stane..máš aj ty také obavy niekedy??? tiež mi je často nevoľno, mávam závraty, bolí ma okolo srdca...neviem, čo to môže byť..navštívila som aj psychiatra...ale antidepresíva zatiaľ nechcem brať..sú návykové...skús aj ty navštíviť odbor.pomoc...inak na upokojenie..ja beriem FRONTIN-na predpis..ale v lekárni si kúp PERSEN? SEDATIVE_PC........a hlavne nejaké bylinkové čaje proti stresu..ja tiež popíjam čajíky..a ešte skús aj B-komplex...vitamíny, vraj tiež pomáhajú ukľudniť...napíš..pa a prajem krásny slnečný dník

[zruseny12]

Atka skus mu zavolat a povec mu,ze chces pracu na doma...a uvidis...ved za to nic nedas...a na upokojenie si kup B-komplex,je aj silnejsi Forte,a aj jec potraviny bohate na vit.B....to ta upokoji a este jedna podstatna vec ktoru mi pomohol pochopit jeden liecitel pi vodu kazdu hodinu 2dcl vody....viem,ze je to velmi tazke zmenit myslenie...chapem ta, ale pokus sa...najdi si nejaky konicek ktory ti zeberie vela casu....a nebudes moct mysliet na zle myslienky,hoci niekedy pridu i ked clovek nechce,poznam to...ja som zatial u psych.nebola ale ked vies,ze by ti pomohol tak tam chod...dnes k nemu chodia vela ludi...

atka1

Ahoj všetkým....
Ja viem, že treba zmeniť myslenie, myslieť pozitívne. Lenže ja na to už akosi nemám síl. Neviem ako sa odraziť od dna, v ktorom som. Je mi fakt ťažko a už vážne rozmýšľam nad návštevou psychológa.
Pokúšam sa myslieť na krajšie veci, ale nejde mi to tak, ako by malo.
Čo sa týka toho, nájsť si kamarátku, tak ja kamarátky mám, len tie nie vždy majú čas, pracujú. Ja mám toho času dosť, keďže som doma, nemôžem od nich stále žiadať, aby sa zaoberali mnou.
Viem, že keby som priateľa našla, nemusela by to byť výhra, ale ja proste potrebujem niekoho pri sebe, kto by stál pri mne a pomáhal mi...
Petulkovi som nevolala, čo sa týka práce. Ja si totiž neviem predstaviť ísť niekam pracovať, fyzickú prácu by som vôbec nezvládla. Mne by vyhovovala práca na doma a takú dnes nájsť je nemožné...
Ešte sa chcem spýtať, ak niekto z vás vie o nejakých homeopatikách na upokojenie, poraďte mi prosím. Ďakujem.

[zruseny12]

Atka1,ved petulko ti ponukal pomoc,preco mu nezavolas,alebo si mu volala?mimichodom viem co je bolest klbov, krizov,chrbtice a kosti a viac veci...tiez mam zdr.problemi,a jeden cas som tiez mala take blbe myslienky,lebo mna to postihlo po porode dcery a trva to uz tak 10rokov,ale s toho uz necele dva roky sa liecim,ale nikdy to uz nebude ono,ALE CLOVEK MUSI ZMENIT MYSLENIE,MYSLI NA PEKNE VECI...VIEM ZE JE TO TAZKE,ALE MUSIME ZIT NA CO MAME...DA SA TO,HOCI JE TO VELMI TAZKE...A ZE NEMAS PRIATELA?NAJDI SI DOBRU KAMARATKU,LEBO NIKDE NIE JE NAPISANE,ZE KED SI NAJDES PRIATELA BUDES STASTNA....A ZAVOLAJ TOMU PETULKOVI MOZNO TI POMOZE ASPON S TOU PRACOU...VELA STASTIA...

nika-v

Je to tak s tými myšlienkami, dokonca si v prítomnosti svojimi myšlienkami vytvárame našu budúcnosť. Je to akási forma programovania. Tak ako sa človek naučí negatívne myslieť, dá sa naučiť aj opak. Naše podvedomie zoberie také myšlienky, aké mu naservírujeme. Ak sa budeme presviedčať, že sa cítime zle, že sa nám nič nedarí, stane sa to skutočnosťou, podvedomie to prijme, prečo nie? Ak ale postupne začneme s podsúvaním pozitívnych myšlienok, aj to prijme. Chce to čas. Nedá sa to naučiť hneď, ale postupne. Veď aj choroba nepríde hneď, tá sa vyvíja v nás postupne.

dianka.1

nedavno som citala clanok od jednej psychologicky. pisala o tom, ako si sami nicime svoj zivot tym, ako ho vnimame a ake myslienky si vkladame do hlavy. vraj ked si budes stale hovorit, ake je vsetko zle a ako sa ti nedari, naozaj sa to stane. tvoje myslienky vytvaraju tvoju realitu. skus mysliet inak. predovsetkym si vypis vsetko pozitivne, co je v tvojom zivote: nie si slepa, nie si hlucha, nie si na voziku, nemas rakovinu, nemas zaludocne vredy.... takych pozitivnych veci je urcite vela. no a tes sa z nich, a neplac nad tymi, ktore nemas. mozno budes prekvapena, ako rychlo sa tvoj zivot zmeni.

luciferka

Ahoj atka1, mozno si uz natolko deprimovana ze nevidis to pekne co je okolo teba, skus sa tesit z malickosti a necakaj zazraky, zivot je uz raz taky, mozno raz pride na lepsie casy