dokaz

ver

nechcem ten vypis a ak ta doticna vydata je este medzi nami nema nic podvadza svojho muza a klame svoje deti mne ostalo vsetko peniaze muz kazdy vecer po mojom boku jeho starostlivost a hlavne nase dve deti ktore sme splodili z lasky ona ma mozno len jeho ud ale nic viac a vasen ta pominie ako v kazdom vztahu a ktovie mozno si zachvilu najde dalsieho zenaca a dalsia zena sem bude pisat

rencaa

ver. nie je to o tom, ci ta on podvadza, alebo nie. cele je to o tvojom sebavedomi. ver tomu, ze si ho naramne posilnis, ked ten 'dokaz' nebudes ziadat.

rencaa

ja ta neodsudzujem. konstatujem, ze sa s tym stale zaoberas, nemas to v sebe stale uzavrete, keby to tak bolo, nechas to cele uz tak. ked si myslis, ze ti ten vypis zabezpeci klud, pytaj si ho. ale tym mu das najavo, ze ho stale podozrievas, hm, nemyslis?

ver

on ziarli aj nato ze som pri pocitaci mysli si ze tu niekoho zhanam a ked idem s kamoskami raz za dva mesiace von vola mi kde som obist on na pocitaci nevie mynule my povedal ze pojde na kurz a aj on potom bude chodit na pocitac on je niekedy taky smiesny aj preto ho lubim ze sa niekedy sprava ako decko uvidim co spravi ci ho oto poziadam zavisi to aj od toho aku bude mat naladu z prace nevera sa da odpustit ak si to ten nevernik zasluzi ved tolke roky co sme spolu jedna jeho chyba a vlastne nemam ani dokaz ze snou spal a na nic som od minuleho roku neprisla na nieco co by ma presvedcilo ze to pokracuje tak zatial dik za nazory

radana

Ja neviem,asi by som tomu vypisu velmi neverila,ale to som ti uz pisala.Da sa to aj obist.Kto chce podviest,tak podvedie...

ver

neviem sa rozhodnut uz je medzi nami vsetko v poriadku teda aspon si myslim ale ten vypis to ma len tak napadlo co ho takto preverit

radana

Ale ved ked ti na tom vypise tak zalezi a myslis si,ze tym mu znova zacnes verit a vztahy vo vasej rodine sa zlepsia,tak mu povedz,nech si ho da vypracovat a poslat...