Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Laserova operácia očí

Príspevok v téme: Laserova operácia očí
matelko

Mám 21 rokov, a už dlho rozmýšlam nad laserovou operaciou očí. Nechcem do toho skočit naslepo, rád by som počul vaše názory, dobré prípadne zlé skúsenosti. Otec ma odhovára a očný lekár povedal že by som mal radšej počkat kým doštudujem. Ale to môžu byť daľšie 3 roky... btw mam cca 3,5 Dioptrie na oboch očiach

freduska55

Erittrea praveze ja som bola milo prekvapena pomeru ceny, kvality a pristupu. Tiez som postupila zakrok pred mesiacom aj nieco na klinike o ktorej ti pisala a pristup bol fajn, to bez debaty, snazili sa mi vyjst v ustrety so vsetkym, co som potrebovala, z coho som mala obavy, to mi v pohodke vysvetlili a ceny maju prijatelne oproti mnohym inym klinikam ;)

erittrea

Ten záujem, tá starostlivosť zo strany kliniky je myslím, že najdôležitejšia...keď cítiš, že im fakt ide o to aby si sa mala dobre...aby celý zákrok dobre dopadol a podobne...to je najviac...lenže taká starostlivosť aj čoto stojí a málo to nie je, že?...

misicka333

zuzka s tou klinikou, na ktoru si sa pytala skusenosti nemam, ale moj drahy podstupil tuto operaciu v Ruzomberku na klinike SPINN a tam som bola milo prekvapena z toho ako k nemu pristupovali, moj drahy tiez keby mal nejaky problem s niekym tam, ze by mal pocit, ze otravuje, tak by sa zbalil a nesiel by na tu kliniku, ale tu sam hovoril, ze starostlivost fajn a ze najma zaujem citil zo strany personalu :-)

Eliona

Zuzkazuzicka úplne chápem prečo si sa k tomu takto postavila. Tiež by som asi zdupkala, keby sa lekár takto ku mne choval a keby nebol ochotný mi poradiť ako to chodí, čo by navrhoval a podobne. Pre mňa bola konzultácia potrebná a rozhodujúca. Potrebovala som vedieť, že lekárovi môžem veriť a že sa mu môžem zveriť do rúk.

Vetroplach81

ahoj, píšem za seba - pred 6 rokmi som bol tiež na operácii, mal som na oboch očiach -3 a dodnes viem, že to bola tá najlepšia vec čo som zatial v živote spravil, kvalita života šla nenormálne hore, dodnes mám pocity že idem po meste a wow, tá ostrosť! ale je pravda že sa dosť o oči starám, pijem vela mrkvovej šťavy (vlastnoručne odšťavenej, nie z obchovu) vela zeleniny obsahujúcej luteín, sem tam vitamíny na oči (Ocutein forte, Ostrovidky)...bol som v Lamači v Excimeri...
Rozhodnúť sa musíš ty sám...

zuzkazuzicka

Ahoj, v iClinicu som bola na konzultacii a vyhla by som sa im uz oblukom, slecna na recepcii bola velmi prijemna ale tam to konci. Z doktora som mala pocit ze ho otravujem, vysetrenie trvalo asi 4 minuty a na jeho konci mi dal do ruky cennik a povedal nech si to premyslim a ozvem sa mu. Od lekara ocakavam ze mi skor on poradi najvhodnejsi typ operacie pre moje oci a ze sa budem citit v dobrych rukach.

Takze patram dalej, nemate skusenosti s cornea.sk ? Pripadne neboli ste niekto na operacii v Rakusku ? Zvazujem si trochu priplatit za lepsie sluzby, zdravie je predsa len iba jedno.

klamira

Eliona u mojej mamky to dopadlo podobne ako aj u teba. Netreba sa z môjho pohľadu zbytočne stresovať. Treba si pri výbere kliniky zachovať chladnú hlavu. Zamerať sa na veci, ktoré sú pre mňa ako pre človeka, ktorý chce zákrok podstúpiť dôležité a od toho sa odrazím ďalej.

Eliona

Dienda verím ti, aj mňa by to zaskočilo a uvažovala by som asi nad tým. Ale potrebné je si uvedomiť, že to nemusí dopadnúť rovnako. U mňa to dopadlo dobre, povedala by som, že nad moje očakávania. Takže netreba sa podľa mňa stresovať takýmito vecami zbytočne. Keď chceš toto riešiť tak to rieš a nefantazíruj nad nejakými závermi.

misicka333

zuzulkazu z mojho pohladu nie je dobre to selektovat tak, ze som z BA, tak kliniku len z tade, za dobrou klinikou a lekarmi je niekedy potrebne aj cestovat :) viem o tom svoje :) treba si uvedomit co je vlastne pri takomto zakroku dolezite, na co je dobre sa zamerat :)

Dienda

Eliona, nevieš si predstaviť aká som zostala zaskočená. Ale tiež mi napadlo, že dosť záleží asi aj od toho, ako operácia dopadne a najmä ako je urobená. Tak u nás to je tiež tak. Tvoje písmenká sa mi dobre čítajú, dávajú mi silu sa na to odhodlať. Skúsim si tam na tú kliniku, kde tebe zákrok robili zavolať, že čo sa dozviem. Čo potrebujem vyriešiť.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Laserova operácia očí - Fórum - ZDRAVIE.sk