Laserova operácia očí

Príspevok v téme: Laserova operácia očí
matelko

Mám 21 rokov, a už dlho rozmýšlam nad laserovou operaciou očí. Nechcem do toho skočit naslepo, rád by som počul vaše názory, dobré prípadne zlé skúsenosti. Otec ma odhovára a očný lekár povedal že by som mal radšej počkat kým doštudujem. Ale to môžu byť daľšie 3 roky... btw mam cca 3,5 Dioptrie na oboch očiach

Raddii

môžem povedať, že sa z toho teší celá rodina. ťažko sa nám na neho dívalo, nebol to proste on a bolo niekedy vidno, že sa tým veľmi trápil. takto je omnoho šťastnejší a tým pádom sme všetci

modroocka333

niekto by sa otocil chrbtom. neriesil, nepodporoval. aspon mam take typy v mojom okoli, co by podporu muzovi v tomto nedali. takze vlastne mate radost z toho obaja, ci pomaly cela rodinka, co?

Raddii

je to možné, ale veď od toho som tu pre neho, veď som jeho žena a prečo by som ho nepodržala, nepodporila, keď je to potrebné, že áno. myslím, že práve o tomto je vzťah. pomáhať si. podporovať sa. ale po tej operácii je z neho úplne nový človek. začal si oveľa viac užívať to, že vidí dobre, že nemusí okuliare nosiť. aj zotavovanie bolo úplne fajn, povedala by som, že nad moje očakávania, som rada, že sa zveril do rúk lekárov práve v Spinne :) lebo odviedli kus dobrej práce :)

modroocka333

vies co sa mne paci? ze si pri nom stala. ze si ho podporila. ze si mu tym vlastne pomohla aj ked mozno si to ani len neuvedomujes ale myslim ze bez tvojej podpory by to len tak nedal :)

Raddii

aj môjmu mužovi to trvalo, kým pochopil, že je to cesta k životu bez okuliarov, o ktorom dlho sníval. operácii sa bránil zo začiatku. mal strach z výsledku. aby všetko dopadlo tak ako má. čiže trvalo, kým som ho presvedčila, ale dnes mi za to ďakuje, že som ho v tom podporila, že som ho ubezpečila, že bude všetko fajn :)

modroocka333

domixie celkom sa ti cudujem ze tak dlho to mas v hlave a este si sa k tomu nedostala. ja okuliare na nose nemam uz nieco cez dva roky a uz si ani nespominam ake to bolo ich nosit. ale samozrejme vratit sa k tomu nemam v plane. takto mi to vyhovuje. :)

Veronika879

haha to ti verím a pri dieťati to aj zacapkané by si ich mala každú chvíľu, takto je to pohodlnejšie, čo?
Ďakujeme, ďakujeme, dúfam, že už bude len lepšie a lepšie :)

vcelka

mne by teraz okuliare veľmi vadili, keby som mala malú naháňať s okuliarmi na nose. Je to taká zmena, jak svet, ja som si ani len nemyslela, že budem cítiť až takú úľavu a pozri, tak ti aj jemu prajem nech sa vám darí :)

Veronika879

jo jo, mám doma, som rada, že má z toho radosť ako to všetko dopadlo, hlavne mi ide o to aby on bol s tým v pohode a aby bol šťastný, potom to fajn vplýva aj na náš vzťah :)

domixie

operacia oci je slovne spojenie, ktore je v mojom slovniku uz nieco vyse roka, uz mozno aj dva, okuliare boli pre mna trapenie, mala som z nich nervy, otlaceny nos, usi, no na nic, tak som zvazovala operaciu, ale potom som sa dala ukecat od kamosky na sosovky, ze to bude super napad, no opat som sa presvedcila o tom, ze co jednemu cloveku sedi druhemu nemusi, ja som si stale aj po dlhej dobe na ne nezvykla, preto som sa vratila k okuliarom a momentalne zvazujem operaciu, lebo ine riesenie z tohto asi nevidim :/