Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Laserova operácia očí

Príspevok v téme: Laserova operácia očí
matelko

Mám 21 rokov, a už dlho rozmýšlam nad laserovou operaciou očí. Nechcem do toho skočit naslepo, rád by som počul vaše názory, dobré prípadne zlé skúsenosti. Otec ma odhovára a očný lekár povedal že by som mal radšej počkat kým doštudujem. Ale to môžu byť daľšie 3 roky... btw mam cca 3,5 Dioptrie na oboch očiach

lianka22

na vysetrenie oci je urcite dobre octcko, vysetria dokladne cele oko, naposledy mi to odporucili kamaratky a je to dobra vec, robi to sice malo klinik ale urcite sa to da najst, o com viem 100% ze to robi excelens

simona64

Eliona v konečnom dôsledku si spokojná s výsledkom alebo ako by si hodnotila tento zákrok? Ja tiež uvažujem, pretože ako hovoríš v mnohých prípadoch to obmedzuje. Tammy ja som čítala fajn recenzie na iClinic, kde som si pozerala som si moju problematiku www.iclinic.sk . Možno skúsim ich alebo pozriem ešte inú kliniku, tiež som veľa videla na zlavomatoch.

Eliona

Mesačný princ, lenže zrak sa ti upravil zrejme, keď už ich nemusíš nosiť. Ale je iné, keď niekto musí celý život nosiť okuliare. Nie je to príjemné a mnohokrát to človeka obmedzuje.
Tammy prečo sa zameriavaš len na túto lokalitu?

tammy

chcela by som sa spytat na viac informacii ohladom sedeho zakalu, strasne som sa vydesila ked to diagnostikovali mojej mamine, chcem tu najlepsiu kliniku v bratislave, chcem aby mala tu najlepsiu starostlivost. viete mi stym pomoct ?

Dienda

erikuska aký typ operácie tam robia? alebo teda skôr aký tebe robili? Celkom ma prekvapilo aj to, čo o tej záruke píšeš. Ja som myslela, že na takéto veci sa nejako nedá uplatniť záruka. Takto je to na každej klinike, že vedia dať aj záruku alebo nie? Chcela by som podstúpiť túto operáciu, len mám problém si vybrať typ operácie a kliniku :/

Eliona

Mesačný princ to píšeš preto lebo tie okuliare nemusíš nosiť, keby si musel, a niekoľko rokov ich už aj nosil tak by si si toto netvrdil, tým som si viac ako istá, tiež som si kedysi hovorila, že by som do takéhoto zákroku nešla ani keby čo bolo a bác bolo to tu ;)

Mesačný princ

Ja by som si veľmi premyslel, či by som išiel na takúto operáciu...jedine ak by mi hrozilo, že nebudem vidieť vôbec...

stanislavasebenova.blog.sme.sk

Radšej nosiť do konca života okuliare....

misicka333

erikusa darcek potesi presne ako si napisala ale nie je to priorita pri rozhodovani, u nas velmi ked sme s drahym riesili ze kam by mal ist na zakrok tak zavazili najma skusenosti lekarov, odbornost a pristup kliniky, to bola pre nas priorita ;)

erikuska

freduska tie ceny su rozne – zalezi to vsetko od kliniky, ale napriklad ja co som riesila minuly rok operaciu oci na klinike Spinn v Ruzomberku, tak tam ma to vyslo ak berieme do uvahy aj zaruku, ze keby nieco sa so zrakom stalo, ze by sa po roku zrak zhorsil alebo co, tak 1066 euro a este aj okuliare ako darcek :) akoze nehovorim ze darcek musi byt ale potesil a ta cena tiez myslela som ze ked to bude so zarukou ze ma to viac lapne :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Laserova operácia očí - Fórum - ZDRAVIE.sk