Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Laserova operácia očí

Príspevok v téme: Laserova operácia očí
matelko

Mám 21 rokov, a už dlho rozmýšlam nad laserovou operaciou očí. Nechcem do toho skočit naslepo, rád by som počul vaše názory, dobré prípadne zlé skúsenosti. Otec ma odhovára a očný lekár povedal že by som mal radšej počkat kým doštudujem. Ale to môžu byť daľšie 3 roky... btw mam cca 3,5 Dioptrie na oboch očiach

tomino874

misicka a bolo veľmi veľa vecí čo ho po zákroku trápili? :-) či tak normálne prvotné problémy ktoré zákrok sprevádzajú? Niekedy niektoré problémy až príliš nafukujeme :-D

misicka333

Raddii ved ak by si chcela vediet nieco ohladne pooperacneho zotavovania, kludne sa mi ozvi :) viem o tom viac nez dost kedze som to mala doma a viem o kazdej jednej veci ktora po operacii mojho draheho trapila. Takze kludne :)

tomino874

Raddii ale veď to je fajn že už aspoň takto ste sa pohli, že ste zúžili výber. Podstatné je sa tomu povenovať a zistiť si veci ohľadom kliník, ktoré ste vybrali. Poprípade nič nedáš za to keby ste tam išli aj na konzultáciu ;)

Raddii

Vieš čo vybrali sme si zatiaľ jednu kliniku z Ružomberku a jednu z Bratislavy. To aké bude konečné rozhodnutie ešte neviem, chceme si ešte nejaké veci zistiť, čo sa týka tohto zákroku, že aký je rozdiel medzi nimi, ako to je s pooperačným zotavovaním a podobne. A uvidíme :)

Marion25

andrea myslíš, že týmto svojím komentárom si niekomu pomohla? :) nemyslím si...
biatlonistka to je presne to o čom som aj ja písala...nejde o to kde klinike je ale akých lekárov má. Akú prax majú akí odborníci sú, to je to najdôležitejšie, nie kde sa nachádza :)

andrea000

Dobrý deň, prosím Vás aby ste venovali chvíľku svojho času vyplneniu tohto krátkeho dotazníka, budem Vám vďačná. Ďakujem. :)
www.survio.com

misicka333

Stanka - nemyslim si ze nejako by si sa rizik mala bat ak by si si zvolila kliniku, ktora ma dlhe roky praxe. Myslim teda tych lekarov :) Moj muz podstupil laserovu operaciu, tiez na zaciatku sa bal ze co ak bude horsie vidiet a neviem co a teraz sa na tom vsetkom akurat tak smeje a dakuje mi ze som ho "donutila" aby do toho isiel.

biatlonistka7

Súhlasím s tým že nie je dôležité kde klinika je ale je podstatné akí lekári na nej sú, aké majú skúsenosti. Mne operáciu robili v Ružomberku v Spinne a aspoň podľa známych, ktorí takýto zákrok podstúpili síce niekde inde mám pocit, že som sa dobre rozhodla. Nemala som žiadne problémy, komplikácie a podobne ako napríklad kamoška, ktorej oči robili v Bratislava a mala problémy so suchosťou a podobne...

Marion25

Karolinka ty síce odporúčaš kliniku v BA ale podľa mňa je viac lepších kliník aj keď nie zrovna v Bratislave. To že nejaká klinika je v hlavnom meste vôbec o ničom nesvedčí a už vôbec nie o kvalite. A práve kvalita je to, na čom by ľuďom rped takýmto zákrokom malo záležať :)

sonicka_s

ano, je to novsia technika na vysterenie sietnice, aby zistili podrobnejsie informacie, je to chvalabohu bezbolestne a nijak ta to neobmedzi, nemaju to ale vsade co som pocula,

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Laserova operácia očí - Fórum - ZDRAVIE.sk