Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Laserova operácia očí

Príspevok v téme: Laserova operácia očí
matelko

Mám 21 rokov, a už dlho rozmýšlam nad laserovou operaciou očí. Nechcem do toho skočit naslepo, rád by som počul vaše názory, dobré prípadne zlé skúsenosti. Otec ma odhovára a očný lekár povedal že by som mal radšej počkat kým doštudujem. Ale to môžu byť daľšie 3 roky... btw mam cca 3,5 Dioptrie na oboch očiach

Marion25

Raddii v Ružomberku? Tak je len jedna klinika nie, čo robí laserové operácie tohto druhu, či sa mi to len vidí? Lebo nepoznám tam nejako viac kliník len jednu, čo som videla aj billboard keď som išla cez RK :) či?

tomino874

misicka a bolo veľmi veľa vecí čo ho po zákroku trápili? :-) či tak normálne prvotné problémy ktoré zákrok sprevádzajú? Niekedy niektoré problémy až príliš nafukujeme :-D

misicka333

Raddii ved ak by si chcela vediet nieco ohladne pooperacneho zotavovania, kludne sa mi ozvi :) viem o tom viac nez dost kedze som to mala doma a viem o kazdej jednej veci ktora po operacii mojho draheho trapila. Takze kludne :)

tomino874

Raddii ale veď to je fajn že už aspoň takto ste sa pohli, že ste zúžili výber. Podstatné je sa tomu povenovať a zistiť si veci ohľadom kliník, ktoré ste vybrali. Poprípade nič nedáš za to keby ste tam išli aj na konzultáciu ;)

Raddii

Vieš čo vybrali sme si zatiaľ jednu kliniku z Ružomberku a jednu z Bratislavy. To aké bude konečné rozhodnutie ešte neviem, chceme si ešte nejaké veci zistiť, čo sa týka tohto zákroku, že aký je rozdiel medzi nimi, ako to je s pooperačným zotavovaním a podobne. A uvidíme :)

Marion25

andrea myslíš, že týmto svojím komentárom si niekomu pomohla? :) nemyslím si...
biatlonistka to je presne to o čom som aj ja písala...nejde o to kde klinike je ale akých lekárov má. Akú prax majú akí odborníci sú, to je to najdôležitejšie, nie kde sa nachádza :)

andrea000

Dobrý deň, prosím Vás aby ste venovali chvíľku svojho času vyplneniu tohto krátkeho dotazníka, budem Vám vďačná. Ďakujem. :)
www.survio.com

misicka333

Stanka - nemyslim si ze nejako by si sa rizik mala bat ak by si si zvolila kliniku, ktora ma dlhe roky praxe. Myslim teda tych lekarov :) Moj muz podstupil laserovu operaciu, tiez na zaciatku sa bal ze co ak bude horsie vidiet a neviem co a teraz sa na tom vsetkom akurat tak smeje a dakuje mi ze som ho "donutila" aby do toho isiel.

biatlonistka7

Súhlasím s tým že nie je dôležité kde klinika je ale je podstatné akí lekári na nej sú, aké majú skúsenosti. Mne operáciu robili v Ružomberku v Spinne a aspoň podľa známych, ktorí takýto zákrok podstúpili síce niekde inde mám pocit, že som sa dobre rozhodla. Nemala som žiadne problémy, komplikácie a podobne ako napríklad kamoška, ktorej oči robili v Bratislava a mala problémy so suchosťou a podobne...

Marion25

Karolinka ty síce odporúčaš kliniku v BA ale podľa mňa je viac lepších kliník aj keď nie zrovna v Bratislave. To že nejaká klinika je v hlavnom meste vôbec o ničom nesvedčí a už vôbec nie o kvalite. A práve kvalita je to, na čom by ľuďom rped takýmto zákrokom malo záležať :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Laserova operácia očí - Fórum - ZDRAVIE.sk