Ma problem s hygienov...

Príspevok v téme: Ma problem s hygienov...
kelie

Ahojky, mam taky chulostivy problem. Moj priatel ma problem s hygienov, nie je sice uplne priasiatkono... STrasne ho milujem, a nemam dovod ho nechat ale zacina mi vadit...Neviem ako muto mam povedat. Niekedy ma az prejde chut na sex ked stiahne boxerky a ja citim... Vacsinou prislo na sex len veccer a ja som si myslela, ze dlhy den clovek sa spoti a ved bol v sprche, asi ma zdravot. problem. Ale nema, on proste vleti do sprchy oleje sa vodou, a akoze sprcha. A ked chce potom odomna oral tak pravdaze sa z toho vykrutim. Som uz nestastna, lebo ho nechcem urazit. A dokonca sa prestal aj holit v intim. miestach, ked som sa ho na to spytala tak mi povedal, ze jeho to proste vadi v boxerkach ked mu to rastie. A ze sa citi tak zensky, ked to ma na holo.. Viem, ze toto si treba vyrozpravat. No ja potrebujem radu AKO?Strasne sa zmenil.Ako mam zacat, aby som ho neurazila a neublizila mu...

gulomet

preboha..... nemam slov...... keby tak smrdel moj chlap a chcel by oral tak ho asi ogrckam.... ale mas vyhodu...vies co mu mas kupit na sviatok.... 100 litrov sprchoveho a ziletky.

yayinka

no deptajte ju este viac.viem ako sa citis, mala som podobny problem, teda mala som takeho nevlastneho otca, vzdy sa urazal na kazdu jednu pripomienku, co sa tykala jeho "vone". mama zacala odmietat ho bozkavat dotykat sa ho a podobne, v ramci trestu, a pomohlo to ale len ked bola mamka doma, ked isla nasluzobku tak zas smradil. hm, ktovie ci sa niekedy zmeni ale drzim palce

angeles

kelie tak to mas fakt strasny problem...ved takto sa ti uplne zhnusi...no bud sa zmeni alebo mu proste narovinu povedz ze je prasa a riadne...

marisssa

moj priatel,ten by sa furt len umyval,stale by bol len v sprche:-)
a vona jeho penisu?vobec nie mydlova,ale hroozne vzrusujuca,taka len jeho typicka muzska vona:-)

kelie

no vcera som sa mu to snazila vysvetlit, tvaril sa chapavo... no nic mi na to nepovedal a iba ma zavolal s nim do sprchy... no rano, sme vstali a mal ma ist odviest domov, a mu vravim, ze osprsime sa a mozme ist... a on, ze NA CO? Tak som mu povedala, lebo smrdis... tak to otocil hned na mna... skoro ma porazilo, mam pocit, ze vecer pred tym ma ani nepocuval, alebo sa umyl len pre mna, ci pre ten sex...

zuzuli

to mu musis vazne asi povedat, ked mu nezapina. Jasne, ze taka "pritazliva" vona vzbudi nezaujem. A jemu by tiez nebolo prijemne keby si sa ty nesprchovala a potom od neho ziadala oral. Mozte sa napriklad ist osprchovat spolocne,, spolocne sa poumyvate. Ty mu ho vydrhnes a po orale mu povies, ze krasne vonal a ze sa ti to este viac pacilo. Hadam mu docvakne....

evicqua

ja si myslim, ze taketo veci dospelym ludom netreba vysvelovat...bud rada, ze ti este nepriniesol nejaky darcek - chorobku...ked si ani ruky neumyje, tak snad necakas, ze sa zacne drhnut cely....ale drzim palce, nech ti to vyjde...

hladajúca

ja som zažila situáciu ked sa môj byvaly sprchoval obycajnym mydlom a nepouzival ziadne deodoranty ani parfemy, a o holeni intimnych miest alebo podpazušia sa neda ani vyjadrit.. fúúj rada som že som na to prisla skoro lebo takyto clovek musi byt este dvesto rokov pozadu a odzkradluje sa to aj na jeho hygiene.. myslím to jeho správanie...
humus...