Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

"Hnisava" vyrážka na penise

Príspevok v téme: "Hnisava" vyrážka na penise
anonymnyprispevok

Dobrý Deň..
Na penise sami objavila "vyrážka". Keď na ňu pritlačím - bolí to. Keď som sa ju snažil "vytlaciť" vyzeralo to ako hnis.. po tele mi až behali zimomriavky ako som to tlacil.. po vytlacení hnisu bola ta vyrazka asi o 50% mensia.. potom sa uz stade tlacila len krv tak som to nehal tak a siel sem.. ak viete ci je to vaznejsie piste.. som este len chalan - 14rokov.. dik za pomoc :/

Nikolass

Pred 4 týždňami sa mi na penise objavila guľôčka. Keď som na ňu tlačil tak nič z nej nešlo. Ale po čase sa začala zväčšovať . A potom som to vytlačil ako jebák a išla z tej guľôčky aj krv poradte prosím

Anonym19

Dobry den , dnes som zistil že sa mi sporavila vyražka na penise. Vyzera to ako jebak,ked si na to zatlačim tak to neboli,ale vnutri to je akokeby tvrde ? Čo s tim mam robit?.. poradte dakujem

Peter Farcad

Dobrý deň na penise keď som sa holil sa mi vytvorila vyražka je to ako mala bula v ktorej vnutri je hnis a keď sa toho chitím bolí to neviem či to mám vytlačiť alebo nechať tak mám 15 rokov a mám ju od včera :(

mario majo

prosim vas nevie mi niekto poradit? na penise sa mi pod kozou urobila taka hrcka alebo gulocka a nejde to ani vytlacit....dik

akne222

ahoj, vytlacit vyrazku sa treba naucit... navod ako to robit mozes najst na akosazbavitakne.sk alebo na youtube ked das vyhladat "how to pop a pimple"

nastuduj si ako to robit, nerob to len tak, nech si to nezhorsis.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

"Hnisava" vyrážka na penise - Fórum - ZDRAVIE.sk