"Hnisava" vyrážka na penise

Príspevok v téme: "Hnisava" vyrážka na penise
anonymnyprispevok

Dobrý Deň..
Na penise sami objavila "vyrážka". Keď na ňu pritlačím - bolí to. Keď som sa ju snažil "vytlaciť" vyzeralo to ako hnis.. po tele mi až behali zimomriavky ako som to tlacil.. po vytlacení hnisu bola ta vyrazka asi o 50% mensia.. potom sa uz stade tlacila len krv tak som to nehal tak a siel sem.. ak viete ci je to vaznejsie piste.. som este len chalan - 14rokov.. dik za pomoc :/

mario majo

prosim vas nevie mi niekto poradit? na penise sa mi pod kozou urobila taka hrcka alebo gulocka a nejde to ani vytlacit....dik

akne222

ahoj, vytlacit vyrazku sa treba naucit... navod ako to robit mozes najst na akosazbavitakne.sk alebo na youtube ked das vyhladat "how to pop a pimple"

nastuduj si ako to robit, nerob to len tak, nech si to nezhorsis.

CaffèLatte

Tie podkožné guľôčky nevytlàčať! To je už chlapa normálne. Keď ich vytlačíte môže sa to zapáliť. Nechaj proste tak a nevenuj mu pozornosť

janoro

Ja mám podobný problém .. začalo to už dosť dávno .. na penise mám biele podkožné guľičky ktoré keď vytlačím ide z nich asi hnis. A sem tam raz za mesiac sa mi objavý veľký bolestivý pupák .. neviem či mám stým ísť ku doktorovi alebo čo

tjjedno

ja mam tiez nejaku vyrazku na penise :( a bojim sa ze co to je ani vytlacat ju pre istotu nechcem mam iba 13 rokov ? je možné že to je z honenia ?? ale ja nehoním tak moc maximálne 10 min denne abo proste dokym nevystrekne :(

pecki

prosim vas mochol bi niekto poradit mam taky problem urobil sa mi taka ako keby vyrazka ked na to zatlacim boly to ... A potom s tocho vypskne hnis nwm co mam stim robit ci je to vazne ak viete niekto s tim poradit ak ano poradte prosim

zuvinka

stenley: asi je to iba obyčajný akné pupák, ktorý sa zapálil, keď si ho vytláčal. Nechaj si to tak niekoľko dní a uvidíš, či začne miznúť.

stenley

PROSIM VAS PORADTE MI.NA PENISE SA MI UKAZALA VYRAZKA NAPRV TO BOL A LEN TAKY MALY PUPACIK KED SOM TO ZACAL TLACIT TAK STOHO ISIEL TAKY MALY HNIS TERAZ SA TO VSAK ZVACSILO JE TO VACSIE NA DOTYK TOBOLI DO OKOLA JE TO CERVENE A VNUTRI BLEDE CO TO MOZE BYT PRE BOHA SOM STOHO ZUFALI INTYMNY STYK S DRUHYMI ZENAMI SOM NEMAL PROSIM O RADU DAKUJEM