Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

s nastupom jari mi vypadava viac vlasov

Príspevok v téme: s nastupom jari mi vypadava viac vlasov
siss

Ahojte , mam 15 rokov a teraz s nastupom jari som zacala kusok viac plznut, vypadavaju mi vlasy, neviem ci len ja tymto prave prechadzam neviem ci to je z puberty alebo tymto obdobim , nastupom jari a tak ale iba som sa chcela opytat ci vy sa teraz len tak nahodou "nepreperujete " :D kedze je ta jar , dakujem za vsetky vase odpovede
pekny den :-)

denko

Ahooj siss, mám tiež 15 a trápi ma presne to isté..stále na jar a na jeseň - teda prechodné obdobia, mi nehorázne vzpadávajú vlasy, buď v kľude je to len ročným obdobím..teraz by asi bolo najlepšie používať nejaké vyživovacie prípravky - skús Capillan dá sa kúpiť v lekárni buď ako šampón alebo ako vlasová voda(aktivátor) - normalizuje pokožku vlasov, mne to celkom pomohlo, tak skús:-)

zihlava

skuste na vlasy zihlavovu vodu, cerstvo natrhanu zihlavu nechat vyluhovat a potom si zmyt hlavu, mne osobne to pomohlo, akurat ze som to uz dlho nerobila ale uz som si natrhala, a vtedy sa mi aj zdalo ze mi rastu rychlejsie a su hustejsie, no ako komu,,

lonely_angel

aj mne nejako vypadavaju, ale inac s nimi nemam problem, podla mna je to z jari, neviem sice preco je to tak , ale tak co uz, a mam 16 rokov

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

s nastupom jari mi vypadava viac vlasov - Fórum - ZDRAVIE.sk