dlhe,krasne nechty a starostlivost o ne

Aurora4545

Ahojte idem ku jednej nechtárke na shellak [šelak] neviem ci viete co to je ale chcem mat dlhe nechty kedze sa na shellak nedaju predlzit kedze to niesu gelove nechty a potrebujem aby vyrastli do 5-6 dni .Viete poradit nieco dobre ?Napr .olivovy kupel ktory som uz skusala

Aurora4545

Ahojte idem ku jednej nechtárke na shellak [šelak] neviem ci viete co to je ale chcem mat dlhe nechty kedze sa na shellak nedaju predlzit kedze to niesu gelove nechty a potrebujem aby vyrastli do 5-6 dni .Viete poradit nieco dobre ?Napr .olivovy kupel ktory som uz skusala

BG

Ja osobne mam 5 krat odskusane ako na vlastne silne pekne dlhe nechty.( este si ich vypilnikujte do tvaru akeho chcete)
Stačí ak si date do misky vodu nie moc studenu a ani moc teplu. Akuratnu.
Date si do vody olivovy olej,a soľ. Oleja aj soli mozete dat aj viac. Namocite si do toho obidve ruky. A budete ich tam mat 15-20 minut. Potom si umijete nechty aj ruky. A o tyzden by ste mali mat nechty ktore sa vam nebudu lamat ani ich nebudete mat slabe. Mam to odskusane...

nika77777

ahojte,

reagujem na túto diskusiu, dlhé roky som mávala krásne nechty, dalo by sa povedať, že keď som si ich nalakovala vyzerali ako gélové. No asi tak už tretí rok dozadu sa mi v kuse lámali, boli slabé, konečne narástli no hneď ako keby naschvál sa mi dva tri zlomili, tak som si ich znovu zbrúsila a lakovala so sýtymi farbami, čo ma bavilo, ale znovu som zatúžila mať nechty dlhé a pevné. Tak som sa objednala na japonskú manikúru. Ešte pred manikúrou sa mi ich pár zlomilo, resp. rozštiepilo, no už po prvom sedení som ich mala ako vymenené, fakt som tomu neverila, že to tak posilní nechty a dodá im to výživu. Teraz som bola iba na druhom sedení, no po lete určite pôjdem znovu. Manikérka, ktorá mi to robila mi hovorila, že je to individuálne, niekomu stačí ísť tri krát na kúru, niekto ide 5krát a potom znovu po pol roku. Ako kto. Ja každopádne odporúčam to skúsiť fakt to zaberá. Vôbec nebanujem, som rada, že som to skúsila. Teraz v lete by som si ich chcela znovu lakovať, nakoľko počas kúry to je zakázané. Žiaden lak, ale dá sa to vydržať sú krásne aj bez laku. A krásne sa lesknú po manikúre.

danielaaa

vo fann-ku maju laky mavala tie sú fajn, drahsie ale dost kvalitne, ja som nimi dala nechty dokopy, po 5 rokoch co som mala gelove nechty som ich mala ako papier, teraz v pohode ich mam pekne dlhe a svoje a potom su este fajn laky z dm drogerie sally hansen tie su aj o nieco lacnejsie

katuša

ahojte, maju taketo vyživujuce laky aj ine značky ako avon alebo oriflame, bežne dostupné v drogériach alebo lekarni?

Whittie

Základom je strava plná vitamínov a nie iba laky ktoré pôsobia preventívne. Treba sa o seba starať z vnútra a nie dopĺňaním liekov...

[zruseny12]

...na pevne nechty je dobre jest aj gumove medvediky,pochutnas si na nich a aj urobis nieco pre nechty,vlasy a klby...