Darček k narodeninám

fialocka

alebo mu vyrob fotoalbum s vasimi spolocnymi fotkami, mozes tam vlozit aj nejake male predmety ktore sa tykaju spolocnych zazitkov:)pripomenie mu to pekne chvile co ste spolu prezili.

lilusQa

Ja viem ze by som mala vediet najlepsie co mu mam dat ale teraz naozaj netusim...naposledy dostal privesok..a ma rad prstene a naramky tak som rozmyslala ze mu kupim asi naramok ...ale neviem ci sa mu to bude pacit pretoze nepoznam presne jeho vkus... aj ked malo by sa ked to bude z lasky =)

kacika

ako citam tak vidim, ze musim pridat zo par tipov na darcek: retiazka na ruku na krk - zlata, striebora, z chirurg. ocele, kaucukova, privesok bud obycajny alebo sa mozete dat do nieho nieco vyryt napr. maly obrazok, inicialy a podobne veci. Tak isto aj na prsten sa do da spravit a nie je to az take drehe, alebo co tak nejaka kniha, pre chlapov nieco do auta, nejake oblecenie, alebo nieco originalnejsie napr. salka s vlastnou fotkou a podobne veci ktore robia uz skoro vo vsetkych fotach. Jednou z moznosti, ked chcete niekoho prekvapit je zaplatit mu nieco co ho potesi a darovat mu to, napr. tandemovy let alebo vstup do welnes sveta, na masaz, na manikuru a pod.

arabella

ahoj,
ako mozes ziadat o radu nas, my tvojho priatela nepozname.... ja mozem napisat futbalovu loptu a on moze byt sportove drevo, ved ty ho poznas najlepsie

lilusQa

takze... potrebovala by som radu... o mesiac oslavujeme s priatelom vyrocie a netusim co by som mu mala darovat =( ...poradte plosim co najskor

alz-bee

janQa777: no k 11.narodeninam by som mu asi kupila nejakeho panacika alá superhrdina (Spiderman, Batman..) :-D
Ale predpokladam, ze si sa v tom veku sekla:))

:-Pbebe

je to trapne pytat sa cudzich ludi co kupit frajerke ci frajerovi... asi ich vobec nepoznate ked toto robite,...ja sa nikdy neradim s nikym proste poznam dotycneho a co ma rad co ho zaujima z toho nieco vydedukujem...potom ten darcek vobec nieje osobny ked si nechate poradit od inych...