Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

MELIR :)

Príspevok v téme: MELIR :)
lenik

poradte prosim:)
cely zivot som mala len blond farbu a ked mi zacali tmavnut tak som si zacala este viac farbit na blond:)
a teraz rozmyslam ze uz mam vek na zmenu ale sa veelmi velmi velmi bojim:) no chcem ZMENu a asi melir:)
poradte:
- ci sa to este nosi
- ci velke pramienky alebo uplne mini
- alebo nezostarnem moc :))
dik :)) :))

utesena

Ak sa bojis prilis velkej zmeny, daj si pramienky zosvetlit len o stupen od vlastnej farby. Ale do zmeny by som urcite isla, ako sa hovori - zivot je zmena... vela stastia

palomino

V mode je prirodzenost, zvolsi take pramienky, aby to vyzeralo len, ze vlasy su vytiahnute od slnka, alebo pouzivaj sampon pre blond vlasy, krasne ich miestami vytiahne.

lenik

alebo takto:)
ak by ste mali niektora cas tak by som vam poslala moju foto a by ste mi mohli poradit ze co by sa mi hodilo:)

lenik

taka som bojim sa vsetkeho a preto sa chcem aj donutit takze ten strach uz neriesim:))
a poradte ake je lepsie si dat male ci velke pramienky? :)

slecnadokonala

Tak melir je stale in:)Zalezi len na tebe,ci si vyberies velke pramienky alebo len take spagatiky.A urcite nezostarnes,mala utecha na koniec,ved melir si davaju uz aj 10 rocne slecny,tak coho sa bojis.Len smelo do toho;)

ja20

ja som si do hnedych vlasov davala cca pred 3 mesiacmi cerveny. tiez po prvy raz v zivote, nikdy som si ani nefarbila a vsetci mi vraveli ze to mam lepsie. ja mam male pramienky

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

MELIR :) - Fórum - ZDRAVIE.sk