Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

čo pomôže na bolestivú meštruáciu!

tronka

ahoj,,,v obdobi menstruacie sa vyhybaj hlavne napojov co obsahuju kofein,mliecne vyrobky,,pomaha aj teply kupel pred menzesom alebo cez menzes si daj na brusko(dostat kupit tie tasky co sa naplnia teplov vodou) a tu si poloz na brusko,treba pit vela cajou najlepsi harmancekovy lepsie je ked si budes davat med namiesto cukru,no a ja este ktomu vsetkemu si musim dat aj panadol femina lebo nevykryvam,,,mne nic nerobia tabletky ako napr ibuprofen atd co su vlastne tabletky od bolesti vsetkeho panadol femina je fakt dobry ,,drzkaj sa

majka_

mojej spoluziacke pomohol Panadol Femina proti menstruacnym bolestiam. ale ja som ho nikdy nebrala. vcera mi pomohol Atalargin, lebo uz som fakt tie bolesti nemohla vydrzat. neviem ci je Atalargin mensie alebo vacsie zlo nez Ibalgin, ale Ibalgin je asi vacsie a to usudzujem podla toho, ze ked som bola na operacii s ocami, brala som ho jak lentilky (tak mi to kazal lekar, ktory ma operoval - bola to laserova operacia oci) a fakt ma nic ani len nestipalo. proste akoby som na nijakej operacii ani nebola. takze Ibalgin fakt musi robit sarapatu v tele...

winter

no, baby, ja uz tiez neviem co robit:( kazdy mesiac mam nehorazne bolesti, vyslovene az placem. strasne cosi co zazivam. skusala som uz fakt vsetko, ale mne nic nezabera:( a HAK nikdy, nikdy, nikdy.. co by som dala za to, keby sa vyvinula nejaka tabletka proti menstr. bolestiam, kiezby som sa uz nemusela takto trapit. bolo by to nieco senzacne, len zistujem, ze asi to je len sen..

sonka

Už keď je menš. veľmi bolestivá, netreba sa trápiť a vziať tabl., najlepšie predpísané gynek., no celý proces odbúrania menš. bolesti nespočíva len v tabl., ale i v iných veicach ako sú:
- ZDRAVÁ STRAVA (hl. v ob. menš.) - zvýšený príjem vlákniny, vitamínov, zelenimy, minerálov (vhodná miner. voda magnesia), džúsy, bylinné čaje 3 x denne, žiadna čokoláda, bublinkové nápoje či sladené...
- NEVYKONÁVAŤ NADMERNÚ FYZICKÚ ZÁŤAŽ
- DOPRIAŤ SI ODPOČINOK, RELAX
- PREDCHÁDZAŤ STRESU
a pod.

zuzkaaa

Ketonal tabletky..zaberaju tak do pol hodiny, aj skor mozno, ja osobne si neviem predstavit uz menzes bez nich..su na predpis, mne ich predpise aj vseobecny lekar..

sonka

simonne210... čaje beriem, snáď k tvojim doplním i bylinný sypaný čaj ,,myší chvostík´´, kt. uvoľňuje kréče.
No ibalgin určite nie. Zaberie síce, ale je to zabijak na žalúdok, lebo je veľmi silný, to už radšej ísť ku gynekológovi predpísať si lieky na bolestivú menš. Beriem nimed - sú vo forme tabl. i práškou a nedráždia veľmi žalúdok a sú veĽmi ňučinné, tak iste je sú lepšie ako ibalgin (i keď sú na predpis, ale čo už).

majka_

mne velmi pomaha teply obklad na brucho. aj teraz som si dala termofor, lebo ma boli brucho. a to mam uz 2. den menzes...

katinka1111

musim sa priznat, ze ja som si preskakala uz aj ibalginy 200,aj 400 aj panadol femina aj vselijake prirodne kvapky, lieky stahujuce cievy, a vselico ine...Najlepsie mi pomaha Panadol Rapid - s extra rychylm ucinkom;)a on fakt je rychly, a po takych 20min nic, ziadne bolesti. A plus nejaky termovankus, ten je skutocne brilantny, a mozes mat po starostiach.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.