skoro?

Príspevok v téme: skoro?
angela

ahojte..mam skoro 16 a moj priatel ma 18...chodime spolu asi pat mesiacov a minule tak nejako nepriamo naznacil ze by mozno chcel aj sex...a ja ho mam strasne rada ale neviem ci nie je priskoro...mam mu povedat ze nic nebude?...nenastve sa alebo ja neviem..nepiste mi ze som sprosta naivka a podobne...len normalne odpovede..dakujem..

gater

Aj moja zena tvrdila ,ze ma strasne miluje a aj ja som jej to hovoril a predsa sme na opacnych koncoch SR. Odmietnes ho a pojde za inou, ktora mu da... Ale ty ostanes cista a na to mozes byt hrda.... j

angela

...ok..ja sa len bojim ze ked ho odmietnem pojde za inou ktora mu da...a ja viem je lahke povedat:ked to spravi je to idiot a nestal ti za to...lenze ja ho strasne lubim a jednoducho sa bojim ze ho to sklame...

erik22

Je to este veeelmi skoro, neblazni ved sa nemas kam ponahlat, mas pred sebou este kopu casu. Sexu si este uzijes, a ak on sa urazi len kvoli tomu, ze ty nechces sex, tak je to idiot.

mr. p

Chcela si reakciu chalana mas ju mat:
16 rokov je podla mna malo (i ked v dnesnej dobe to ludia robia ako zajace pomaly v 13 ale tak to je otazka moralky)
Pokial ta skutocne lubo dokaze to vydrzat v 18 uz ano uz zaciname aj pouzivat hlavu nie len gule :) Daj mu este cas pre niektore baby je aj 17 skoro ale podla mna to je taky idealny vek

angela

boze..keby ste mali pravdu..mohol by napisat aj nejaky chalan akoby to on bral?..ale dakujem za nazory aj ostatnym..

kitti

Len riadne mu vysvetli,ze ho mas velmi rada,nechcela by si ho stratit,ale ty este nie si pripravena na to.
Ked to nevie pochopit,tak je velky chujo a radsej sa rozidte teraz ako potom

angela

ale ja ani neviem co chcem...bozee..je mi to trapne mu povedat ze nie mas smolu nic nebude...co ked sa urazi ze ked s nim nechcem spat nemam ho rada?..vy by ste to tak nebrali?..

kitti

Angela,to ty musis citit,ze to chces. Pre sexe sa nepocitaju mesiace. Niekomu to vyhovuje za tyzden niekomu za rok...
Ak citis,ze si na to pripravena,tak O.K.,len nerob nic nasilu-lebo on to chce.
Ak ta ma fakt rad tak to vie pochopit a pocka.