Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

GARNIER ZIARIWA PLET

stefka00700

Dobrý. Ja ho používam tretí deň, už teraz je na tvári vidieť výsledky po tomto Garniere. Som docela spokojná. Nerobí fľaky zatiaľ, nesmrdí.

maťa

čaute ja som minulý rok používala ten sprej Garnier žiarivá pleť a ten mi zanechal flaky, tento rok som si kúpila telové mlieko Garnier žiarivá pleť a ten je squellý nezanecháva fľaky a pekne vonia. Odporúčam :)

mamba

ahojte.kupila som si vcera ten garnier.urobili sa mi 4 fleky,ale ziadna katastrofa,dnes som ho dala druhykrat...ale sa mi vyhadzali vyrazky na dekolte,ramenach a chrbte a to idem v sobotu na svadbu,som nadsena,dufam,ze to prejde...neviete poradit?a dufam,ze po 2.natreti nebudu horsie flaky

ria26

To nie klasicky samoopalovak. Tie smrdia priserne koli tej latke,ktora sposobuje opalenie.Toto je vlastne pletove mlieko plet hnedne pomaly,nerobi flaky,tvija pokozka je prirdzena, nie zlta a flakata.Nesmrdi moznotrosku cititpri spoteni ten typicky pach, ale to je skutocne nic.Inak pokozka ti vonia prirodzene, nie ako po samoopalovakochto je hnus.Kupila som teraz Dove fuj smrad, lepkave este aj na druhy den no a spodne pradlo strasne spinave.Chcela som zmenu,ale vratila som sa ku Garnieru je fakt najlepsi a to tu pisu viaceri.

romana

ria26
a nezapáchaš po ňom? ja som vyskúšala jonsons aj niveu, dermacol a fúúúj...
Hrôza ako telo po tom páchne.

ria26

Garnier ziariva plet je super pouzivam ho 2 rok.Flaky ziadne, len trosicku ufula pradlo, ale minimalne.Nie je to klasicky samoopalovak tie su strasne ci na flaky,spinenie pradla aj vonu.

bambulo7

ja som ho tiez pouzivala ale prestala som s nim, iked som bola spokojna ale liezlo mi na nervy ze som mala od neho zakazdym spinavu bielu podprsenku a ked som isla z fitka a sportovej ani nehovorim, tak si radsej pockam na slniecko ako sa pozerat ako mi to "farbi" oblecenie

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

GARNIER ZIARIWA PLET - Fórum - ZDRAVIE.sk