Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

plodné dni tesne po menzese?

Príspevok v téme: plodné dni tesne po menzese?
Adulka

ahojte, mávam nepravidelnú menštruáciu, teraz mi ale mešká ešte viac a ja som totálne vystresovaná, zajtra si kúpim pre istotu test, s priatelom som sa milovala tesne po minulej menštruácii, ešte ráno som trošku mala ale večer už nie, sú dni tesne po menzese plodné? je veľká šanca otehotnieť? milujeme sa vždy chvílu bez kondomu a potom ho pre istotu dáme. odvtedy som čakala menzes, viem, že mi meškáva vždy aj 10 dní, tak som z toho nič nerobila, no často pred menzesom mávam tmavohnedý výtok cca 2-3 dni a potom a spustí menzesto je okey, no teraz som mala len ten tmavohnedý, krv skoro žiadna, tak som čakala, že sa spustí menzes ako vždy, ale nič!! nechcem zatiaľ robiť paniku, je možné tesne po menzese otehotnieť?? neviem sa na nič sústrediť, stále na to myslím a nenormálne sa bojím....príznaky nemám žiadne.

domika

mam presne tento isty problem: nechraneny sex, nepravidelny cyklus raz 35 raz 40 dni, meškajuca menstruacia, aj ked už nejake príznaky na krámy sú takže dufam že aj pridu :) strašny stresssss brrrrrr

kaska

poradte mi niekdo spriatelom sa snazime uz vise roka o babetko menzes mavam nepravidelny ako kedy nekedy aj pravidelny a stale nic bojim sa moze to aj bit ze som vobec neplodna ked stale nic ved kazdy den skusame a nic

nikusiq

awojte prosim was ako to je s tymi plodnimi dnami ha ked som mala kramy od 5,2 do 9,2 kedy mam teda te plodne dni hm
plosim was poradte mi

Adulka

a čo znamená tá menštruácia, ved ja som mala len tmavohnedý silnejší výtok asi 5 dni a potom prestal, vôbec sa mi normálne nespustila menštruácia, prečo?

Adulka

Ďakujem, zajtra si kúpim test pre istotu, aj tak sa nenormálne bojím, objednám sa aj k doktorke, lebo ten môj cyklus je strašný,viem že skôr ako za 28 dní ho nedostanem, no potom je to rôzne, niekedy príde na 32.deň, niekedy aj na 41.deň a tak..hm...

Adulka

a ešte..........priateľ sa do mňa neurobil...milujeme sa vždy najprv bez kondomu, asi v polke milovania ho dáme a milujeme sa s kondomom, len som nejaká vyplašená, lebo aj v tých kvapôčkach sú nejaké spermie a neviem prečo sa mi nespustil normálny menzes, len 5 dní som mala tmavohnedé a krv takmer žiadna, tak som z toho mimo a neviem čo si mám o tom myslieť. Bábo si totiž teraz nemôžem dovoliť...bojím sa........

usiko

nie, plodne dni su priblizne na strnasty den od zaciatku menzes...pri pravidelnom cykle samozrejme, ak ho mas nepravidelny, tak bud nemas ovulaciu vobec....alebo je posunuta...takze po menzes je fyzickynemozne otehotniet....neboj sa...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

plodné dni tesne po menzese? - Fórum - ZDRAVIE.sk