Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

poradte ako byt znova tou co som byvala

Príspevok v téme: poradte ako byt znova tou co som byvala
courie

mam taky problem,kedysi este tak pred dvoma rokmi som bola v pohode zabavny spolocensky clovek v dobrej nalade. no teraz som pravy opak,mam nizke sebavedomie,stale som v zlej nalade,neviem sa bavit ani uvolnit.neviem mozno je to aj tym ze mam doma problemy,nemam dobre vztahy s mamou a denne sa s nou hadam tak mozno sa to aj odzrkadluje na mojej nalade. no uz nechcem byt taka,mala som mnozstvo priatelov teraz mam tak dvoch,nikam nechodim alebo aj ked idem tak sa tam skratka neviem zabavit.chalana nemam lebo mam priliz nizke sebavedomie.co so mnou?

miriamka

Ja som toho názoru, že netreba hneď utekať z domu. Skús si prečítať knihu Láska sa rodí v tebe od Louise L. Hayová. Ja som ju prečítala min. 2 x a musím povedať, že môj život sa zmenil k lepšiemu a ešte Ti poradím taktiež knihu Ako sa mať rád od V. Sineľnikov a S. Slobodčikov. Veľmi dobrá kniha, ktorá mi taktiež pomohla. Začala som myslieť pozitívne a všetky tie problémy okolo mňa nadobudli úplne iný rozmer. Možno by bolo dobre, keby si ich ponúkla taktiež svojím rodičom.

mamina123

myslim ze ta vyska ti len prospeje,budes mimo domova,budes vidiet iny svet a pridu aj pekne dni a ty budes znova taka ako predtym.

courie

no ved to je ten problem ze vdaka nezhodam a problemom co mam doma musim sa starat aj o domacnost mam spravanie pomaly na 25 aj viac rocnu co mi uz povedali viaceri,cize som si pubertu ani neuzila

kitti

Podla mna,len preto,ze teraz mas toho vela,aj skola aj doma. Ked odides na VS,tak zmena prostredia,novy priatelia,dalej od domu sa mozno vsetko zmeni.

courie

mam 19 maturujem a idem teraz na vysoku,no ide o to ze kedysi som chodila na disco,do mesta,koncerty a tak a teraz sa tam nedokazem ani uvolnit

kitti

Ked mas fakt ozajstných priatelov,tak im to povedz,nech ti pomozu. Chod cim viac na čerství vzduch. Teraz je uz pomaly dobre pocasie,to vola cloveka von.
Neviem ako sa chces zabavit. Ci zajst na disko,alebo zabava je aj ist do hor,do prirody.
Zavisí aj od veku,kolko mas...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.