ANKETA!!!!!V ktorom Slovenskom meste sú najkrajšie dievčatá?

repka

smajliQa

ani ja sa nechcem hadat :) a mozno to myslite inac aj ako to pochopila euba, ale to vyznelo tak ako som myslela ja a ako ona...

repka

smajliQa

ale mne to je naozaj jedno co kto ma doma.. ja osobne by som to nepovedala, aj keby sa neviem ako ukazovala, alebo posobila... ja si na takych babach vsimnem skor co maju na sebe pekne.. ignorujem ich IQ ..
..a ja som nepovedala, ze ci rozoznas, alebo nerozoznas - aj to mi je jedno - ja som povedala priklad co by si mohla ona pomysliet.. jednoducho si nemyslim, ze si ju zhodila, ale ze si zhodila samu seba :(

smajliQa

repka :

:D:D:D jedine co si doprajem su brutalne drahe topanky :D:D:D obycajne veci, ako su tricka a rifle alebo taketo to si kupim hocikde, ale kableky a TOPANKY si kupujem vyslovene drahe a znackove.. takze urcite ROZOZNAM drahe topanky :D

a este nieco, auparka mam rada, ale ako som povedala chodia tam zlatokopky, kurvy... a podobne pipiny...

uz som tu viac krat napisala ze si rada zoberem deku a slahnem sa za euroveu k dunaju a opalujem sa.. podotykam kludne nenamalovana, a nie v sprievode o 20 rokov starsieho zazobaneho partnera.. takze tak :D

a taka pipina co som jej okomentovala topanky si urcite nic nepomyslela, pretoze uz na dialku bolo vidno ze ma miesto mozgu piliny!!!!!

repka

a potom niektore su dalsi extrem, co ja osobne nemusim - baby, ktore sa obliekaju ala styl mam v p.ci - ja to neriesim, nemusim sa neviem ako obliekat - ale mi to prijde skor tak, ze sa nevedia obliekat, alebo na to nemaju a tym to zakryvaju - a na jednej strane ohovaraju vyobliekane, ze oni zazeraju a pozeraju topanky a neviem co a pritom to same riesia este viac!!