Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ANKETA!!!!!V ktorom Slovenskom meste sú najkrajšie dievčatá?

Laurina22

Shaula aj ja chodim vzdy elegantne,ale vtedy som mala anginu,spuchnuty nos,oci,nenamalovana,vlasy v drdole a isla som si do lekarne po lieky v 40 stupnovej horucke.

ShaulaThalit

Ja napr. chodím vždy elegantne oblečená, ale keď som išla naposledy do Auparku, dala som si tričko, s nápisom HATE :-D

Laurina22

Ja si ich nevsimam,ja sa im smejem do ksichtu.Sama som podobne pletky zazila,takze viem,co nastane,ked sa zobudia z toho sna,ktory prave teraz ziju.Ked zaziju velky kopanec do zadku od uja a kopanec do ksichtu od zivota.

jajka001_

laurina naco si ich vsimas?
ja som bola vcera v auparku lebo som potrebovala malemu kupit sandale. moj "outfit" samozrejme nezodpoveda sucasnym trendom ale pohladov som si uzila...muzskych :)

Laurina22

Vsak ale je to pravda.Ja som isla minule do auparku v teniskach a skoro ma tam tie fuchtle roztahane zozrali pohladmi,ako som si dovolila ist v teniskach do auparku.No sa pos.rte:-)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ANKETA!!!!!V ktorom Slovenskom meste sú najkrajšie dievčatá? - Fórum - ZDRAVIE.sk