Kde hladat dobru zenu

okurko

tak si mu to mala priamo povedat, ze co robi zle, nik z neba uceny nespadol. ale povedat myslim narovinu a nie v hadankach ako zeny zvyknu.

dada

Myslim, ze tak ako zeny aj muzi su mrchy... vzdy zalezi od jednotlivcov... nemusi to byt iba tym, ze ked si dobra, vyhovujes partnerovi :-))) hmmmm
Moj byvaly bol tiez dobracisko, ale nevedel ma objat, povedat pekne slova a milovat sa so mnou ... a co ja ??? mal som to znasat, ked som chcela nehu??? som podla Vas mrcha?
Mala som cely zivot plakat do duchien a snivat???

okurko

to dievca, bolo moje prve, a ja praveze chcem dobru zenu od narodenia, vobec som sa nepotreboval popalit na mrche.
to skvor dievcata su take, ze potrebuju byt s nejakym chrapunom aby si vazili toho ze je k nim partner mily a pozorny a priatelsky

okurko

spoznal som vela zien a medzi nimi som si hladal naozaj dobru, milu zlatu zenusku. a podarilo sa nasiel som po 9 rokoch hladania.
vysledok, vydrzala pri mne sotva 3 mesiace, leb o ze som prilis dobry a to jej zacalo liest na nervy.
co z toho vyplyva?: dobreho je malo a vobec to neni pravda, ze vsade je vela dobrych zien!